سایت خرید مایو زنانه و دخترانه دو تیکه ، سه تیکه و یک تیکه ( سرهمی ) خارجی به همراه قیمت ، عکس و مدل مایو ، بیکینی و لباس شنا ساترال

لباس مجلسی زنانه

 

برای فراهم کردن بستر مناسب برای زیبایی افراد، انتخاب لباس مجلسی زنانه کوتاه یا بلند شیک یکی از مهمترین انتخاب ها برای شیک پوشان بوده و به همین دلیل زنان با انتخاب مناسب لباس مد نظر خود می توانند بسیار شیک و زیبا به نظر برسند. گاها برای حضور در مراسم هایی که با حضور آقایان برگزار می شود استفاده از دامن های بلند توصیه می شود و استفاده از شومیز به همراه دامن، می تواند گزینه مناسبی برای چنین مواردی باشد.

معمولا زنان برای شرکت در مراسم های رسمی و نیمه رسمی و حتی برای یک جشن دورهمی ساده و یا یک تولد خاص، به دنبال بهترین نوع لباس هستند. این ویژگی که همواره دنبال بهترین لباس ها هستند، بسیار خوب بوده و به همین دلیل آنها با تکیه بر این خواست خود در همه مراسم ها و مناسبت ها خاص و شیک پوش و بسیار زیبا و جذاب می باشند.

ساتِرال

لباس های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

ست مایو بیکینی شنا زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۰۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی شنا زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح راه راه شاد چند رنگ بصورت بندی دور گردن و پشت کمر

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمترکد لباس : swi3886322 

بیکینی دو تیکه مدل زنانه و دخترانه خاص و شیک قهوه ای رنگ با مایو سوتین دار شنا و استخر با بند دور گردن با پد اسفنجی نازک و شورت مایو زنان کناره باز طرح ساده تک رنگ برند خارجی شین ( shein )

۳۸۹,۰۰۰ تومان
بیکینی دو تیکه مدل زنانه و دخترانه خاص و شیک قهوه ای رنگ با مایو سوتین دار شنا و استخر با بند دور گردن با پد اسفنجی نازک و شورت مایو زنان کناره باز طرح ساده تک رنگ برند خارجی شین ( shein )سایز مدیوم و لارجکد لباس : swi7263636 

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۳۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح کبریتی با بندهای دور گردن و پشت کمر گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۰ سانتیمتر

کد لباس : swi4278082 

مایو بیکینی لاکچری و خاص زنانه و دخترانه دو تیکه ضد آب با لباس سوتین شنا طرح پوست ماری لوکس قزن دار از پشت و بند قابل تنظیم و کاپ دار اسفنجی متحرک و شورت بکینی باز و بدن نما مدل هفت برند خارجی شین ( shein )

۴۳۹,۰۰۰ تومان
مایو بیکینی لاکچری و خاص زنانه و دخترانه دو تیکه ضد آب با لباس سوتین شنا طرح پوست ماری لوکس قزن دار از پشت و بند قابل تنظیم و کاپ دار اسفنجی متحرک و شورت بکینی باز و بدن نما مدل هفت برند خارجی شین ( shein )سایز اسمال و مدیوم و لارجکد لباس : swi9206471 

مایو تاپ دو تکه زنانه و دخترانه با نیم تنه بندی نیمه پوشیده با طرح گل درشت در نیم تنه و شورت مشکی بنددار خاص و شیک ضد آب برند خارجی شین ( shein )

۴۱۹,۰۰۰ تومان
مایو تاپ دو تکه زنانه و دخترانه با نیم تنه بندی نیمه پوشیده با طرح گل درشت در نیم تنه و شورت مشکی بنددار خاص و شیک ضد آب برند خارجی شین ( shein )سایزبندی: Mکد لباس: ۸۹۵۶۹۲ 

بکینی مایو اسلیپ یه تکه زنانه مجلسی و شیک ساده سفید رنگ یقه رومی یک طرفه کاپ دار برند خارجی و وارداتی ( shein )

۴۶۹,۰۰۰ تومان

بکینی مایو اسلیپ یه تکه زنانه مجلسی و شیک ساده سفید رنگ یقه رومی یک طرفه کاپ دار برند خارجی و وارداتی ( shein )

سایز مدیوم و لارجکد لباس : swi628362 

مایو دامن دار و کاپدار زنانه بصورت پادار برند لایف ( Life ) آبی و بنفش

۵۷۰,۰۰۰ تومان
مایو دامنی کاپدار زنانه بدون آستین بصورت شلوارک دار ( پادار ) چسبیده زیر دامن بصورت یکسره برند لایف ( Life ) با کاپ اسفنجی متحرک ضد کلر به رنگ آبی و بنفش 

سایز : ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶

کد لباس : swi9450737مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

مایو دو تکه زنانه و دخترانه طرح هاوایی آبی رنگ با سوتین مایو کاپدار دارای کش در پایین و ضد آب و شورت بیکنی کمر کشی مارک خارجی و وارداتی برند شین ( shein )

۴۳۹,۰۰۰ تومان

مایو دو تکه زنانه و دخترانه طرح هاوایی آبی رنگ با سوتین مایو کاپدار دارای کش در پایین و ضد آب و شورت بیکنی کمر کشی مارک خارجی و وارداتی برند شین ( shein )

سایز مدیومکد لباس : swi265279 

مایو استین دار بلند اسلیپ یکسره زنانه و دخترانه یقه بسته گرد زیپ دار مشکی رنگ طرح گلدار بزرگ ضد اب و ضد کلر مارک خارجی و وارداتی برند شین ( shein )

۴۸۹,۰۰۰ تومان

مایو استین دار بلند اسلیپ یکسره زنانه و دخترانه یقه بسته گرد زیپ دار مشکی رنگ طرح گلدار بزرگ ضد اب و ضد کلر مارک خارجی و وارداتی برند شین ( shein )

سایز مدیوم و لارجکد لباس : swi863283 

مایو دو تکه زنانه شنا پلنگی قهوه ای بصورت نیم تنه کوتاه برند shein ( شین )

۴۵۸,۰۰۰ تومان
مایو دو تکه زنانه شنا پلنگی قهوه ای بصورت نیم تنه کوتاه برند shein ( شین )سایزبندی: ۳۸کد لباس: ۵۳۸۲۱ 

ست مایو فانتزی فنر دار دو تکه زنانه و دخترانه سبز رنگ با سوتین بیکنی شنا کاپدار اسفنجی ضخیم فنردار طرح گل درشت با بند پشت گردن و پشت کامل باز لختی و شورت شنا ضد آب کمر کشی برند خارجی شین ( shein )

۴۲۹,۰۰۰ تومان

ست مایو فانتزی فنر دار دو تکه زنانه و دخترانه سبز رنگ با سوتین بیکنی شنا کاپدار اسفنجی ضخیم فنردار طرح گل درشت با بند پشت گردن و پشت کامل باز لختی و شورت شنا ضد آب کمر کشی برند خارجی شین ( shein )

سایز اسمال و مدیومکد لباس : swi7762839 

مایو پوشیده کامل اسلامی کلاه دار و دامن دار زنانه و دخترانه ( بورکینی ) لاکچری و خاص یکسره و سرهمی بلند با کلاه ضد اب شنا و استخر مشکی محجبه و بالاتنه طرح هاوایی ، دامن مشکی و شلوار بلند تا روی مچ خارجی

۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان
مایو پوشیده کامل اسلامی ( بورکینی ) کلاه دار و دامن دار زنانه و دخترانه لاکچری و خاص یکسره و سرهمی بلند با کلاه ضد اب شنا و استخر مشکی محجبه و بالاتنه طرح هاوایی ، دامن مشکی و شلوار بلند تا روی مچ خارجیسایزبندی: اسمال - مدیومکد لباس : swi65458432 

لباس شنا زنانه دو تکه تیشرتی ضد آب سایز بزرگ دو ایکس لارج با نیم تنه طرح گل و شورت مشکی برند خارجی shein ( شین )

۴۷۰,۰۰۰ تومان
لباس شنا زنانه دو تکه تیشرتی ضد آب سایز بزرگ دو ایکس لارج با نیم تنه طرح گل و شورت مشکی برند خارجی shein ( شین )سایزبندی: xxlکد لباس: ۳۵۱۳۲ 

لباس شنا دو تیکه زنانه با طرح گره با بکگراند آبی و شورت ضد آب

۴۳۸,۰۰۰ تومان
لباس شنا دو تیکه زنانه با طرح گره با بکگراند آبی و شورت ضد آبسایزبندی: ۴۲ 

مونوکینی مایو لباس شنا زنانه و دخترانه سایز خیلی خیلی بزرگ سه ایکس لارج مخصوص افراد چاق طرح پلنگی سبز رنگ یقه هفت پشت خیلی باز با بندهای ضربدری و پد اسفنج دار جدا شونده وارداتی و خارجی شین ( shein )

۴۷۰,۰۰۰ تومان
مونوکینی مایو لباس شنا زنانه و دخترانه سایز خیلی خیلی بزرگ سه ایکس لارج مخصوص افراد چاق طرح پلنگی سبز رنگ یقه هفت پشت خیلی باز با بندهای ضربدری و پد اسفنج دار جدا شونده وارداتی و خارجی شین ( shein )سایزبندی:  xxxlکد لباس : swi820394 

لباس بیکینی زنانه شیک دو تیکه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی شیک دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک با بندهای گرهدار پشت گردن و کمر و شورت بیکینی کناره باز گرهدار یکطرفه

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۰.۵ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۱ سانتیمتر)

کد لباس : swi2159912 

لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانه بلند

تنوع لباس انتخابی برای حضور هر چه بهتر افراد در مراسمات مختلف رسمی و نیمه رسمی زیاد بوده و همین ویژگی باعث خوش پوشی آنها می شود. انتخاب یک مانتو زنانه به همراه روسری متناسب آن و انتخاب بلوز زنانه مناسب زیر مانتو و شلوار و کفش مناسب در زیبایی فرد بسیار موثر می باشد.

انتخاب مناسب لباس مجلسی زنانه بلند پوشیده شیک و اسپرت جدید، در زیبایی فرد برای حضور در مراسم مد نظر بسیار مهم می باشد و به همین دلیل زنان با انتخاب به جا و مناسب می توانند به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنند. بهتر است زنان از لباس های مجلسی حتما نوع بلند و کوتاه را همزمان در سبد لباس خود داشته باشند و با توجه به محوریت مراسم مد نظر، لباس مجلسی مورد نظر را انتخاب و به شیک پوشی خود کمک نمایند.

لباس مجلسی زنانه شیک جدید در مدل های مختلفی می باشد که چند نمونه از آن را در زیر بیان می کنیم :

۱- مدل رومی

۲- مدل دکلته

۳- مدل بلند

۴- مدل تنگ و چسبان

۵- مدل بلند و ماکسی

۶- مدل کلوش

۷- مدل کوتاه

۸- مدل فون

۹- مدل عروسکی

۱۰- مدل کار شده

۱۱- مدل تابستانی

۱۲- مدل سارافون

لباس مجلسی زنانه بلند

 

لباس مجلسی زنانه شیک

 

در انتخاب لباس مجلسی باید به فرم بدن دقت کرد. افرادی که دارای فرم بدن سیب می باشند بهتر است که در انتخاب لباس مجلسی از لباس هایی که از زیر کمر گشاد می شوند را برای خود انتخاب کنند. و هم چنین این افراد می توانند از یقه هفت بزرگ و یا کوچک استفاده کنند و یقه های گرد و بیضی و هم چنین دکلته برای این افراد مناسب می باشد و در تن این افراد زیبا دیده می شود.

لباس مجلسی زنانه شیک بلند و کوتاه اسپرت با پارچه لمه می تواند در مدل های مختلفی باشد. در این مدل از لمه قرمز رنگ استفاده شده که دارای یقه دلبری بزرگی می باشد و برای افرادی که دارای سینه های بزرگی هستند مناسب می باشد. مدل دامن این لباس تنگ و چسبان می باشد و به صورت بلند ماکسی است. این مدل دارای آستین های بلندی می باشد که می تواند در قسمت سرشانه و مچ دست دارای چین باشد.این مدل لباس دارای مدل موی باز می باشد و رنگ موی مشکی برای این پارچه مناسب می باشد.

لباس مجلسی زنانه شیک

لباس مجلسی زنانه کوتاه

 

در لباس های مجلسی باید لباس را با رنگ مو و مدل مو ست کرد تا یک مجلسی شیکی را بتوان درست کرد. لباس مجلسی مشکی برای افراد با رنگ موی مشکی و بلوند و دارای پوست سفید زیبا می باشد و شیک هم دیده می شود.

لباس مجلسی زنانه کوتاه اسپرت و جدید شیک مد سال می تواند به رنگ صورتی باشد. این مدل لباس دارای یقه گرد می باشد و به صورت راسته و کوتاه می باشد. آستین های پیراهن مجلسی زنانه تا آرنج به صورت ساده می باشد و از آرنج به صورت کلوش می باشد. رنگ موی مناسب برای این مدل لباس رنگ خرمایی می باشد و می تواند به صورت مدل موی باز باشد. اکسسوری های مناسب این لباس می تواند به رنگ مشکی باشد و می توان از جوراب شلواری نازک مشکی رنگ برای این لباس استفاده کرد.

لباس مجلسی زنانه کوتاه

لباس مجلسی زنانه جدید

 

لباس مجلسی می تواند چند خصوصیات داشته باشد. این لباس کاملا بلند می باشد و هم چنین ممکن است که در بعضی از مدل های لباس مجلسی بلند قسمت پشت تا کمر باز باشد و در بعضی از مدل ها دامن لباس به صورت دنباله دار می باشد و در بعضی از مدل ها نیز دارای دامن میدی می باشد، که انتخاب برای مراسم عروسی باید لباس مجلسی بلندی باشد که این لباس زیبا دیده می شود.

در مجالس و مهمانی های بزرگ لباس مجلسی زنانه جدید بلند پوشیده یا اسپرت کوتاه شیک مد سال می تواند به صورت دو رنگ باشد. در این مدل بالاتنه لباس از دانتل سفید رنگ می باشد که به صورت رومی یا یک طرفه می باشد و دارای یک آستین می باشد، دامن لباس نیز به صورت کلوش می باشد.

لباس مجلسی زنانه جدید کوتاه می تواند به صورت ترکیبی باشد. در این مدل از بالاتنه پولکی و گیپور استفاده شده که یک طرف سینه از پولکی می باشد و طرف دیگر سینه از مخمل است. یقه لباس به صورت یقه گرد می باشد و دارای آستین های بلندی است که آستین ها تا مچ دست از پوست مار می باشد و در قسمت مچ از پارچه پولکی استفاده شده است. از کمر تا پایین لباس مجلسی دخترانه از پارچه مخمل زرشکی رنگ می باشد و مدل لباس تا زانو می باشد. این لباس برای افرادی با فرم بدن گلابی مناسب می باشد زیرا می تواند توجه را از پایین تنه کم کرده و توجه و نگاه ها را به سوی بالاتنه جلب نماید و سبب خوش استایل دیده شده این افراد باشد.

لباس مجلسی زنانه جدید

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.