ساتِرال

گلچین شده‌ها

گلچینی از لباس ها بر اساس بازخورد مشتریان عزیز.

بیکینی دو تیکه شنا زنانه ضد آب با بالا تنه پشت بند و قرمز رنگ و شورت طرح برگ با بکگراند سفید برند shein ( شین )

۴۴۸,۰۰۰ تومان
بیکینی دو تیکه شنا زنانه ضد آب با بالا تنه پشت بند و قرمز رنگ و شورت طرح برگ با بکگراند سفید برند shein ( شین )سایزبندی: ۴۴ - ۴۶ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو زنانه دو تکه برند zaful طرح کبریتی حالت نیم تنه کوتاه در رنگ آبی روشن

۳۸۸,۰۰۰ تومان
مایو زنانه دو تکه برند zaful طرح کبریتی حالت نیم تنه کوتاه در رنگ آبی روشنسایزبندی: ۳۶ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پپیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو دو تیکه سوتین دار کاپ دار بلند مدل دامنی زنانه طرح گلدار

۴۴۸,۰۰۰ تومان
مایو دو تیکه سوتین دار کاپ دار بلند مدل دامنی زنانه طرح گلدارسایزبندی: ۳۶ - ۳۸ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

لباس شنا استخر دو تکه زنانه برند zaful با بالا تنه آبی و شورت راه راه

۴۳۸,۰۰۰ تومان
لباس شنا استخر دو تکه زنانه برند zaful با بالا تنه آبی و شورت راه راهسایزبندی: ۳۸ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو دو تکه شنا زنانه مدل تاپ با بالا تنه بلند مشکی و شورت طرح گل آفتابگردان و شورت ضد آب

۳۹۸,۰۰۰ تومان
مایو دو تکه شنا زنانه مدل تاپ با بالا تنه بلند مشکی و شورت طرح گل آفتابگردان و شورت ضد آبسایزبندی: ۳۸ - ۴۰ -۴۲ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو زنانه دو تیکه با رنگ قرمز در بالا تنه و شورت تنگ طرح دار گل درشت

۳۶۸,۰۰۰ تومان
مایو زنانه دو تیکه با رنگ قرمز در بالا تنه و شورت تنگ طرح دار گل درشتسایزبندی: ۳۶ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو ۲ تیکه سوتین دار با طرح بافتنی راه راه و شورت بیکینی تنگ با رنگ صورتی

۴۲۸,۰۰۰ تومان
مایو ۲ تیکه سوتین دار با طرح بافتنی راه راه و شورت بیکینی تنگ با رنگ صورتیسایزبندی: ۳۶ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو دو تیکه استخر زن با بالا تنه بند دار تزیینی به رنگ زرد و شورت راه راه سفید و آبی برند zaful  ( زافول )

۴۳۸,۰۰۰ تومان
مایو دو تیکه استخر زن با بالا تنه بند دار تزیینی به رنگ زرد و شورت راه راه سفید و آبی برند zaful  ( زافول )سایزبندی: ۳۸ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو دو تیکه ضد آب زنانه مجلسی و لاکچری طرح بندی برند shein سایز بزرگ لارج و دو ایکس لارج

۴۸۸,۰۰۰ تومان
مایو دو تیکه ضد آب زنانه مجلسی و لاکچری طرح بندی برند shein سایز بزرگ لارج و دو ایکس لارجسایزبندی: xl - xxl نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو زنانه دو تیکه طرح شنل و شورت بنددار با رنگ ابر و باد سفید و آبی

۴۱۰,۰۰۰ تومان
مایو زنانه دو تیکه طرح شنل و شورت بنددار با رنگ ابر و باد سفید و آبیسایزبندی: ۳۶ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

مایو دو تیکه استخر زنانه تیشرتی شانه دار توری مدل مجلسی به رنگ مشکی

۲۹۸,۰۰۰ تومان
مایو دو تیکه استخر زنانه تیشرتی شانه دار توری مدل مجلسی به رنگ مشکیسایزبندی: ۴۰ - ۴۲ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

ست سوتین و شورت پلنگی – bps84376

۱۰۹,۰۰۰ تومان
ست سوتین و شورت پلنگی با رنگ های قهوه ای، طوسی و صورتی با طرح پلنگی  از جنس مخمل نازک و گیپور و فنردار با بند قابل تنظیم و پشت شورت به صورت تور لانه زنبوری و دارای دو ردیف قزن سه تایی

مایو ست بصورت نیم تنه کوتاه دو تیکه زنانه با بکگراند قرمز

۴۳۸,۰۰۰ تومان
مایو ست بصورت نیم تنه کوتاه دو تیکه زنانه با بکگراند قرمز و گل های درشت به رنگ های سبز ، زرد و سفیدسایزبندی: ۴۰ نیاز به استعلام موجودی: به علت درخواست بسیار بالا از این نوع محصولات و محدودیت موجودی از آن ، جهت خرید لطفا با استفاده از دکمه پیج اینستاگرام در پایین صفحه استعلام محصول را بگیرید.

شورت فانتزی توری – pan89233

۲۹,۰۰۰ تومان
شورت فانتزی توری با رنگ مشکی و به صورت فری سایز و توری بسیار جذاب

سوتین ایرانی دانتل فانتزی فنردار – bra69022

۷۸,۰۰۰ تومان
سوتین ایرانی دانتل فانتزی فنردار با رنگ های سبز تیره و آبی کاربنی با بند قابل تنظیم و قزن دار به صورت دو ردیف قزن سه تایی

ست سوتین و شورت لیزری – bps29054

۱۴۷,۰۰۰ تومان
ست سوتین و شورت لیزری با رنگ های  صورتی، گلبهی و سرخابی با پارچه ریون کشی همراه با سوتین کاپ دار اسفنجی ضخیم و فنردار با بند قابل تنظیم با سه ردیف قزن قفلی  و با شورت اسلیپ

شورت فانتزی توری – pan42274

۲۹,۰۰۰ تومان
شورت فانتزی توری با رنگ مشکی و به صورت فری سایز و با طرح زیبا و توری

ست فانتزی گیپوری – bps65294

۱۲۷,۰۰۰ تومان
ست فانتزی با رنگ های آبی کاربنی، کرمی و بنفش از جنس گیپور و تور لانه زنبوری و شورت هم از جنس تور و گیپور و قسمت داخلی سینه از جنس نخ با بند قابل تنظیم و فنردار و قزن دار به صورن دو ردیف قزن سه تایی

سوتین پا مرغی ۲.۵ سانت ژوردار لارج – bra76052

۱۶۵,۰۰۰ تومان
سوتین پا مرغی ۲.۵ سانت ژوردار لارج با رنگ های کرمی و سبز تیره که قسمت داخلی از جنس نخی بوده و هم چنین بنددار با بند پهن قابل تنظیم و قزن دار از پشت به صورت ۳ ردیف قزن سه تایی

ست نیم تنه کش پهن – bups85017

۱۷۰,۰۰۰ تومان
ست نیم تنه کش پهن با رنگ سفید به صورت طرحدار و با پارچه نخی و تمام کش بدون کاپ و قزن و شورت به صورت اسلیپ

گلچین و پیشنهاد محصولات خوب و با کیفیت برای مشتریان

به دو صورت می توان انجام داد

۱) استفاده از المان زبانه مجصولات > منبع اطلاعات : محصولات ویژه ( برجسته شده‌ها در صفحه همه محصولات = داغ‌ها)

۲) استفاده از المان زبانه مجصولات > منبع اطلاعات : لیست شناسه‌ها ( تا در داخل همان المان محصول مد نظر خود را اضافه کنیم )

بهترین‌ها

پیشنهادات ساترال

چندین دسته کنار هم {حالت ۱ ( محصولات ویژه ) }

پیشنهاد لباس ساترال