راهنمای انتخاب مدل و سایز خرید مایو ، بیکینی و لباس شنا و وسایل و لوازم استخر زنانه و دخترانه از سایت و فروشگاه اینترنتی ساترال

پاسخ به سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول

خیر، شما برای ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی مایو زنانه ساترال، حتما باید دارای حساب کاربری باشید. برای این کار بر روی قسمت ثبت‌نام در سایت کلیک کرده و حساب کاربری خود را بسازید .

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی ساترال پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید .

در صفحه هر محصول قسمتی به عنوان راهنمای سایز وجود دارد. با کلیک کردن بر روی ” راهنمای سایز” می توانید سایز مناسب خود را با توجه به برند آن محصول انتخاب نمایید. ولی برای اطمینان بیشتر و نیاز به مشاوره می توانید با ورود به صفحه ارتباط و پشتیبانی از طریق تلگرام یا اینستاگرام با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 خیر، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر نیست.

خیر، ثبت سفارش امکان پذیر نیست ولی امکان اطلاع رسانی در صورت تامین محصول و اضافه شدن آن به سایت برای اعضا(در صورتی که از طریق انتخاب گزینه «به من اطلاع بده» تمایل خود را به اطلاع یافتن از موجودی کالا اعلام کرده باشید) وجود دارد.

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، لطفا مراتب را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید. شما برای این کار می توانید از راه های ارتباطی که در صفحه پشتیبانی ذکر شده است استفاده نمایید.

کد مرسوله خود را که برای شما با ایمیل ارسال شده در سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد کنید.طبق جزییات نمایش  داده شده می توانید جهت هماهنگی با پست منطقه خود تماس بگیرید و پیگیری های لازم را انجام دهید.