لباس مجلسی

 

در انتخاب مناسب یک لباس مجلسی شیک برای مراسم ها و مناسبات مختلف باید به نکات ریز آن دقت لازم را داشت تا در آن مهمانی و مراسم شیک و زیبا شد. باید به نوع مجلس و مهمانی لباس برازنده آن را انتخاب کرد، چرا که لباس نامناسب می تواند نظرات  اطرافیان را نسبت به شما تغییر دهد.

بسیاری از زنان و دختران برای شرکت در یک مهمانی یا مجلس یا عروسی، برای آن که در آنجا ظاهری زیبا و شیک داشته باشند، از مدت ها قبل دنبال یک لباس شیک می گردند تا در آن مراسم خوش استایل باشند. انتخاب لباس مجلسی مد سال کار راحتی نیست و برای انتخاب آن به فرم بدن، ظاهر و شخصیت فردی که قرار است از آن لباس استفاده کند، توجه کرد. مدل لباس های مجلسی بلند و کوتاه می باشد که می توانند از لباس مجلسی آستین دار وبلند و گاها بدون آستینکه بر حسب نوع سن باشد، استفاده کنند.دختران جوان می توانند از نوع آستین کوتاه یا بدون آستین استفاده کنند که بسیار هم شیک می باشد.

ساتِرال

لباس های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

مانتو جلو باز بلند زنانه – قرمز – do87425

90,000 تومان
مانتو بلند جلو باز زنانه قرمز رنگ با جنس کرپ - قد زیر زانو - فرم آزاد - قزن دار

لباس خواب زنانه – زرد – mc79640

170,000 تومان
لباس خواب زنانه زرد رنگ با جنس ساتن - یقه بندی - بدون آستین

مایو زنانه دو تیکه زنانه – سرمه ای و سبز – tm96302

220,000 تومان
مایو زنانه دو تیکه سرمه ای و سبز رنگ با جنس پلی استر - یقه بندی

هودی دخترانه – کرمی رنگ – bd98375

130,000 تومان
هودی زنانه کرمی رنگ با جنس پلی استر - کلاه دار - آستین بلند - کشی

شلوار لی زنانه – سرمه ای – td73056

210,000 تومان
شلوار زنانه لی سرمه ای رنگ با جنس جین - فاق متوسط - قد تا مچ

لباس مجلسی زنانه – مشکی – ke82372

159,000 تومان
لباس مجلسی زنانه مشکی رنگ با جنس کتان - یقه بندی - بدون آستین

بلوز زنانه مجلسی – صورتی – vd072353

110,000 تومان
بلوز زنانه مجلسی صورتی رنگ با جنس پلی استر - یقه هفت - آستین کوتاه

دامن زنانه فانتزی – آبی و سفید – bd87502

79,000 تومان
دامن زنانه فانتزی آبی و سفید با جنس پلی استر - قد کوتاه - کمر بالا

سوتین زنانه مجلسی – آبی رنگ – bf87013

80,000 تومان
سوتین زنانه مجلسی آبی رنگ با جنس پلی استر - یک تکه - کشی

تیشرت زنانه شیک کشی – چند رنگ – wj98292

90,000 تومان
تیشرت زنانه شیک کشی چند رنگ با جنس پلی استر - یقه هفت - آستین کوتاه

پیراهن مجلسی زنانه ـ آبی – wo98324

220,000 تومان
پیراهن مجلسی زنانه آبی رنگ با جنس پلی استر  - یقه چهار گوش - بدون آستین - کشی

بادی مجلسی زنانه – مشکی – gd98402

160,000 تومان
بادی مجلسی زنانه مشکی رنگ با جنس پلی استر - یقه یک طرفه - بدون آستین

شلوارک زنانه جین – آبی – ej92352

85,000 تومان
شلوارک زنانه جین آبی رنگ با جنس لی - زیپ دار - فاق متوسط

تاپ زنانه کوتاه بالا ناف – مشکی – fu72369

80,000 تومان
تاپ زنانه کوتاه بالا ناف مشکی رنگ - یقه یک طرفه - بدون آستین

مانتو ساده بلند زنانه – آبی – jm37392

160,000 تومان
مانتو ساده بلند زنانه آبی رنگ با جنس نخی و پلی استر - قد زیر زانو - فرم آزاد

زنان و دختران جوان برای پوشیدن لباس مجلسی باید اصول خاص آن را رعایت کنند. که برحسب نوع مراسم و موقعیت خاص آن می توان کت و شلوار یا کت و دامن، بلوز و دامن ، بلوز شلوار را پوشید که بسیار هم زیبا می باشد.

لباس مجلسی

انواع لباس مجلسی

 

انتخاب لباس علاوه بر زیبایی ظاهری باید به نوع شخصیت و سن افراد متناسب باشد. لباس مجلسی مدل سال می تواند در مدل های متنوعی باشد که برحسب فرم بدن باید انتخاب شود که اگر به فرم بدن نیاید ظاهری ناشایست نشان می دهد.

در انتخاب لباس مجلسی زیبا و شیک باید دقت لازم را داشت تا یک لباس زیبایی را انتخاب کرد که در آن مجلس شیک پوش شد. برای شیک پوشی هم لزومی نیست که لباس مجلسی زنانه حتما باید پرزرق و برق باشد ، بلکه می تواند از جنس خوب و مدل زیبایی باشد که به فرم بدن فرد بیاید.لباس مجلسی زیبا با اکسسوری های شیک، زیباتر دیده می شود.

در انتخاب لباس های مجلسی شیک و زیبا حتما با تحقیق فراوان نسبت به نوع پارچه و تن خوری آن اقدام نمایید و اصولا نیازی نیست که همواره به دنبال لباس گران قیمت رفته و گاها با یک انتخاب به جا و مناسب، می توان بسیار شیک و زیبا شد. پیراهن مجلسی می تواند پوشیده یا معمولی باشد که می توان با یک شلوار و بلوز یک ست لباس مجلسی را درست کرد که هم ساده و هم شیک باشد. باید اکسسوری های کنار لباس مجلسی هم برازنده لباس باشد تا با هم و در کنار هم  شیک دیده شوند.

برای آشنایی با انواع لباس مجلسی مدل سال و جدید زیبا و متناسب مدل سال به چند نمونه اشاره می کنیم:

۱- مدل کلوش

۲- مدل دکلته

۳- مدل راسته

۴- مدل پشت بلند

۵- مدل یقه رومی

۶- مدل گیپور

۷- مدل بلند

۸- مدل کوتاه

۹- مدل زنانه

۱۰- مدل دخترانه

۱۱- مدل ماکسی

۱۲- مدل فون

۱۳- مدل آستین پفی

۱۴- مدل دو تکه

لباس مجلسی مدل سال

 

زنان و دختران امروزی برای اکثر مهمانی ها و مجالس بزرگ، پوشش لباس برایشان زیاد مهم نمی باشد. ولی باید این را در نظر بگیرند که در بعضی مراسمات اگر لباس مجلسی  زیاد باز باشد، شاید خوشایند نباشد و اگر هم مدل لباس مجلسی آن ها باز باشد می توانند از یک شنل و یا شال استفاده کنند.  همچنین باید دقت کرد که اگر لباس مجلسی ما یقه اش زیاد باز باشد باید لباسمان حتما آستین دار باشد تا زیبا و شیک دیده شود.

لباس مجلسی، لباسی است که باید برای شیک پوشی و زیبایی در مجالس و مهمانی ها، در انتخاب آن دقت لازم را داشت. انتخاب صحیح و مناسب آن کار راحتی نمی باشد. زیرا که لباس ما علاوه بر زیبایی ظاهری  باید متناسب فرم بدن و همچنین برازنده شخصیت ما باشد، تا زیبا دیده شود. لباس زیبا و متناسب می تواند باعث بالا رفتن روحیه و همچنین افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود برای همین در انتخاب آن باید دقت کرد.

دختران جوان باید در انتخاب لباس مجلسی دخترانه به همه موارد دقت کافی را داشته باشند تا لباس زیبایی را انتخاب کنند که زیبا و شیک باشد. همچنین لباس انتخاب شده باید متناسب و برازنده آن مجلس و مهمانی باشد تا زیاد به چشم اطرافیان بد نیاید.

لباس مجلسی پر طرفدار

 

لباس مجلسی مد سال و جدید باید متفاوت و سوا از لباس های راحتی باشد. در این لباس ها باید از پارچه های زیبا و مجلسی استفاده کرد که از نوع درجه اول باشد تا در تن فرد به زیبایی دیده شود. البته لزومی نیست که حتما باید از پارچه های گران قیمت استفاده شود ، بلکه با یک مدل زیبا و پارچه مناسب می توان برای هر اندامی لباس مجلسی بلند زیبایی را درست کرد که با اکسسوری های متناسب با لباس ، در هر مجلس و مهمانی با زیبایی تمام درخشید.

۱- مدل کلوش

۲- مدل راسته

۳- مدل دکلته

۴- مدل پشت گردنی

۵- مدل یقه رومی

۶- مدل چسبان

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان ازسایت های مختلف، لباس های مورد علاقه خود را انتخاب کرد و در سریع ترین زمان آن را پوشید. خرید از سایت ها این حسن را دارد که بدون اتلاف وقت می شود سعی کنید با توجه به سایز و فرم بدن خود، لباسی را انتخاب کنید که اندازه و رنگ آن حتما متناسب با پوست شما باشد.

یکی از مهمترین پارامترها در انتخاب لباس مجلسی شیک مورد نظر که از آن توقع زیادی را دارید و دوست دارید بر زیبایی شما بسیار موثر عمل نماید، توجه به رنگ پوست افراد می باشد، که بهتر است افرادی که رنگ پوست تیره دارند باید از لباس هایی با رنگ روشن استفاده کنند و اگر رنگ پوست روشنی دارند می توانند از لباس هایی با رنگ تیره استفاده کنند تا روشنی پوستشان زیاد به چشم نیاید.

لباس مجلسی چیست

جنس لباس مجلسی

 

لباس مجلسی جدید مدل سال، لباسی می باشد که با ست کردن با اکسسوری های مجلسی و شیک، در همه مجالس و مهمانی ها خوش پوش شد. که البته برای ست کردن باید به طرح ، رنگ و جنس لباس اهمیت داد. در ست کردن لباس ها حتما به تناسب رنگ آنها دقت کافی شود. مثلا رنگ مشکی و قرمز یا رنگ صورتی و طوسی، رنگ سفید و مشکی و مثل اینها از بهترین ترکیب های رنگی می باشد. برای شیک پوشی و خوش تیپی در مراسم ها و مهمانی ها باید به همه این موارد دقت و توجه کافی را داشت، تا همیشه شیک پوش شد.

مدل لباس مجلسی باید طوری باشد که برای مهمانی های بزرگ و مراسم های عقد و عروسی، تولد و غیره  برازنده باشد. همه زنان و دختران جوان امروزی دوست دارند که در مهمانی ها و مجالس رسمی زیباترین فرد باشند .که برای این امر باید در کنار لباس مجلسی کوتاه از اکسسوری های زیبا استفاده کرد. با زیبایی در مجالس و مهمانی ها می توان سبب بالا رفتن روحیه و افزایش اعتماد به نفس در همه افراد شد که این امر برای بسیاری از افراد مهم می باشد.

همه زنان و دختران جوان در هنگام پوشیدن لباس باید به اصول اولیه آن دقت کرد. که این اصول توجه به فرم بدن، سایز بدن، قد، توجه به رنگ پوست، رنگ مو و مدل مو و حتی می تواند توجه  به رنگ چشم هم باشد که با رعایت اینها و متناسب کردن با یکدیگر و همچنین تناسب رنگ لباس ها با یکدیگر یک ست زیبا و جذابی را درست کرد که در همه جا شیک و خوش استایل شد.

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.