تیشرت بلند

 

انتخاب تیشرت بلند زیر مانتو زنانه و دخترانه مشکی و سفید یکی از ترندهای خاص افراد بوده و معمولا استفاده از این مدل پوشش امروز بسیار زیاد شده و به هنگام استفاده از مانتو جلو باز نمود بیشتری پیدا می کند. در هنگام استفاده از این نوع تیشرت زیر مانتو جلو باز بهتر است به تناسب رنگ مانتو با تیشرت مد نظر نیز دقت شود. استفاده از مدل های و طرح های رنگی این نوع لباس در بین زنان و دختران بسیار رواج داشته و بهتر است از رنگ های مکمل مانند سبز و قرمز و … در انتخاب رنگ ترکیب مانتو و تیشرت و شلوار دقت کافی شود.

وجود تنوع در طرح و مدل و اندازه تیشرت باعث افزایش توجه زنان و دختران به این نوع لباس بالاتنه شده و امروزه این نوع لباس در اندازه های بلند و کوتاه در بازار موجود بوده و با توجه به سلیقه افراد برای استفاده در مکان های متنوع می توانند، گزینه مناسبی باشند و هم چنین در تعیین اندازه این نوع لباس بهتر است به قد افراد نیز توجه کافی شده و برای افراد با قد کوتاه از نوع کوتاه این لباس استفاده شود.

ساتِرال

لباس های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

سوتین دخترانه اسفنجی – bra55097

۹۹,۰۰۰ تومان
سوتین دخترانه اسفنجی با رنگ های کالباسی، سرخابی، طوسی و قهوه ای با پارچه تمام کشی ضد تعریق و به صورت فنردار و پددار اسفنجی جک دار نازک و بند دار با بند قابل تنظیم جدا شو و هم چنین قزن دار با دو ردیف قزن سه تایی

ست شورت و سوتین لیزری – bps29054

۱۶۹,۰۰۰ تومان
ست شورت و سوتین لیزری با رنگ های  صورتی، گلبهی و سرخابی با پارچه ریون کشی همراه با سوتین کاپ دار اسفنجی ضخیم و فنردار با بند قابل تنظیم با سه ردیف قزن قفلی  و با شورت اسلیپ

ست نیم تنه گیپوری فانتزی – bups98245

۱۵۹,۰۰۰ تومان
ست نیم تنه گیپوری فانتزی با رنگ های مشکی، صورتی، گلبهی، سفید، سبز و بنفش از جنس گیپور به صورت کاپ دار اسفنجی و دارای دانتل پهن در زیر سینه و بند دار با بند تمام کش دارای جنس نخی داخل سینه و بدون قزن و شورت هم به صورت تمام دانتل در مدل پادار

سوتین جک دار – bra36901

۹۹,۰۰۰ تومان
سوتین جک دار با رنگ های قهوه ای، آبی، سبز، صورتی، مشکی، بنفش، کالباسی و قرمز از جنس ریون کشی به صورت کاپ دار اسفنجی و با کاپ C و به صورت بنددار با بند قابل تنظیم و دارای نوار تزیئنی گیپوری در قسمت سینه و قزن دار از پشت به صورت دو ردیف قزن ۳ تایی

نیم تنه زنانه – bus67029

۹۹,۰۰۰ تومان
نیم تنه زنانه و دخترانه با رنگ های قهوه ای، طوسی، زرد، گلبهی، صورتی، سفید، سبز و مشکی از جنس نخی کشی به صورت کاپ دار اسفنجی و بنددار نازک با بندهای سرخود به صورت ضربدری در پشت و بدون قزن و دارای تور تزیئنی در پایین محصول

ست شورت و سوتین زنانه مجلسی – bps57901

۱۴۹,۰۰۰ تومان
ست شورت و سوتین دخترانه مجلسی شیک با رنگ های آبی، صورتی، مشکی و کرمی با پارچه نخی و دانتل و دارای نوار تزیئنی گیپوری در قسمت سینه با سوتین کاپ دار اسفنجی ضخیم و فنردار با بند قابل تنظیم جداشو با سه ردیف قزن سه تایی و شورت نخی جلو دانتل

تیشرت زنانه کوتاه فانتزی-tsh97643

۷۰,۰۰۰ تومان
تیشرت زنانه کوتاه فانتزی با رنگ های سفید ، قرمز ، نارنجی ، مشکی - جنس نخی - یقه بندی - بدون آستین

شورت زنانه اسپرت-سبز-pay830441

۷۵,۰۰۰ تومان
شورت زنانه اسپرت سبز رنگ با جنس نایلون - کشی زیاد

بلوز زنانه نیمه مجلسی – زرد – blo421820

۸۰,۰۰۰ تومان
بلوز زنانه نیمه مجلسی زرد رنگ با جنس پلی استر - یقه دلبری - آستین کوتاه

سوتین زنانه مجلسی – زرشکی – bra969302

۹۰,۰۰۰ تومان
سوتین زنانه مجلسی زرشکی رنگ با جنس نایلون - یک تکه - کشی

پیراهن مجلسی زنانه – نارنجی – fsh084975

۱۱۰,۰۰۰ تومان۱۳۰,۰۰۰ تومان
پیراهن مجلسی نارنجی رنگ با جنس پلی استر  - یقه هالتری - بدون آستین - کشی - چسبان

تیشرت زنانه مهمانی – آبی – tsh562901

۶۵,۰۰۰ تومان
تیشرت زنانه مهمانی آبی رنگ با جنس پلی استر - یقه دلبری - آستین بلند

شلوار زنانه لی – آبی رنگ – pan872035

۱۳۰,۰۰۰ تومان
شلوار زنانه لی آبی رنگ با جنس جین - فاق بلند - قد تا مچ - طرح جذب

تاپ زنانه فانتزی – سبز – top017404

۶۵,۰۰۰ تومان
تاپ زنانه فانتزی سبز رنگ با جنس پلی استر - یقه گرد - بدون آستین

ست لباس زیر سوتین و شورت زنانه – طوسی – bps639945

۸۰,۰۰۰ تومان
ست لباس زیر سوتین و شورت زنانه طوسی رنگ با جنس توری بدون پد

لباس شب زنانه توری – بنفش – lsh96102

۸۵,۰۰۰ تومان
لباس شب زنانه بنفش رنگ با جنس توری - یقه بندی - بدون آستین

افراد راحت طلب همواره سراغ لباس هایی می روند که راحتی کافی را برای آنها به ارمغان بیاورد که تیشرت یکی از بهترین لباس ها برای چنین افرادی می باشد. شلوار و دامن و … بهترین مکمل ها برای پوشش قسمت پایین تنه زنان و دختران به هنگام استفاده از تیشرت زنانه بوده و با توجه به تیپ و استایل مورد نظر آنها بهتر است بهترین نوع این لباس انتخاب شود. امروزه از این نوع لباس راحتی مختص بالاتنه در ورزش های متنوع نیز استفاده می شود که بهتر است با توجه به ورزش انتخابی به اندازه آن نیز دقت شود تا به هنگام ورزش مشکلی برای فرد ایجاد نکند.

تیشرت بلند

انواع تیشرت بلند

 

تیشرت بلند دخترانه اسپرت زیر مانتو زنانه مجلسی و رپری سفید و مشکی بگی و کنار زیپ دار از بهترین انتخاب ها برای زیبا جلوه دادن زنان و دختران در مکان های و مراسمات متنوع می باشد. در انتخاب جنس این نوع لباس نیز حتما به فصل مورد استفاده از آن و هم چنین سعی در استفاده از جنس پنبه داشته باشید که دلیل این گفته وجود کتان خالص در بافت این نوع لباس می باشد که این نوع لباس دارای مقاومت بسیار خوبی بوده و به راحتی شسته شده و و به پوست فرد اجازه تنفس بهتر را می دهد که وجود چنین مزایایی باعث بهتر شدن لباس فوق می باشد.

برای آشنایی و انتخاب بهترین مدل تیشرت بلند زیر مانتو زنانه و دخترانه چندین مدل در زیر آورده شده است.

۱- دخترانه

۲- زنانه

۳- تیشرت بلند اسپرت

۴- کلاه دار

۵- زیر مانتو

۶- ساده

۷- طرحدار

۸- آستین بلند

۹- اسپرت

۱۰- مجلسی

این تیشرت می تواند در مدل آزاد و گشاد باشد که به صورت ساده و در رنگ سفید می باشد. این تیشرت را برای زیر مانتو، برای مانتوهای عبایی استفاده می کنند که رنگ مانتو خردلی بوده و مدل مانتو عبایی و دارای آستین های پفی می باشد که مدل مانتو جلو باز می باشد. چون مدل مانتو دارای مدل شلوغی می باشد برای زیر مانتو از تیشرت ساده و بدون طرح و رنگ استفاده شده است. این ست را می توان با شلوار جین پوشید که همراه با کفش کتانی سفید رنگ ست بسیار زیبا و جذابی می باشد و با شال زنانه مشکی ساده بسیار شیک و زیبا دیده می شود.

تیشرت بلند دخترانه

تیشرت بلند دخترانه

 

تیشرت بلند در دنیای مد امروزی بسیار خواهان داشته و در بورس می باشد. البته باید توجه داشت که این لباس برای همه افراد مناسب نمی باشد. این لباس همچون نیم تنه بلند برای افرادی که دارای برجستگی اندکی هستند می تواند لباس جالبی باشد زیرا می تواند اندام آن ها را برجسته تر و زیباتر جلوه دهد. تیشرت بلند برای افرادی که دارای ران های لاغری هستند باید متناسب با بدن آن ها انتخاب شود تا لباس به بدن آن ها نچسبد.

تیشرت بلند برای افرادی که دارای بالاتنه صاف و ران های لاغری هستند نمی تواند مناسب باشد. تیشرت بلند دخترانه زیر مانتو و اسپرت رپری و بگی سفید و مشکی می تواند برای دختران جوان لباس زیبا و متناسبی باشد. در این مدل از رنگ سفید استفاده شده که مدل تیشرت بلند بوده و حالت اسپرت داشته و حالت آزاد بوده و دارای طرح های چاپی در روی لباس می باشد. مدل یقه این لباس گرد بوده و دارای آستین های سرخود کوتاه می باشد که با شلوار اسلش بسیار مناسب دیده می باشد و این ست را می توان با کفش تخت مشکی رنگ ست کرد که برای دختران جوان ست شیکی می باشد و می توان در تمام مهمانی ها از آن استفاده کرد.

تیشرت بلند اسپرت

تیشرت بلند اسپرت

 

این لباس از ترندهای جدید سال می باشد که توسط طراحان لباس در زیباترین مدل ها تهیه می شود. این مدل تیشرت می تواند در یقه گرد، یقه هفت و یقه قایقی می باشد که در مدل های آستین دار و بدون آستین موجود می باشد. تیشرت های زنانه و دخترانه دارای فرم یکسانی می باشند که برخی از آن ها معمولا مدل رسمی تری دارند.

تیشرت بلند اسپرت و رپری دخترانه کنار زیپ دار و مجلسی از زیباترین مدل ها برای دختران جوان می باشد. در این مدل از رنگ سورمه ای استفاده شده که دارای یقه گرد بوده و آستین های سرخود کوتاهی داشته و در مدل بلند می باشد که در قسمت جلوی لباس طرح چاپی داشته و سبب زیبایی بیشتر لباس شده است. این تیشرت از جنس نخ پنبه بوده و با شلوار دخترانه جین رنگ روشن ست بسیار زیبا و جذابی می باشد و شیک دیده می شود.

تیشرت بلند زیر مانتو

تیشرت بلند زیر مانتو

 

اندازه لباس بر اساس فرم بدن انتخاب می شود . تیشرت مجلسی معمولا در مدل جذبی و یا راسته می باشند، اما تیشرت های روزمره و اسپرت معمولا حالت آزادتری دارند که افرادی که به دنبال استایل آزاد می باشند، می توانند این مدل تیشرت ها را انتخاب کنند و همچنین افرادی که دارای سایزبزرگی هستند می توانند با این لباس یک تیپ راحتی برای خود ایجاد کنند. تیشرت های بلند می تواند از تیشرتهای پرطرفدار باشد که انتخاب همه افراد می تواند باشد و در تن افراد نیز زیبا و شیک دیده می شود و جذاب می باشد.

تیشرت بلند زنانه

در انتخاب لباس باید این نکته را در نظر گرفت  که لباس انتخاب شده با فرم بدن افراد متناسب باشد تا لباس در تن افراد زیبا دیده شود. تیشرت بلند زنانه زیر مانتو مشکی و دخترانه اسپرت و رپری می تواند برای بسیاری از افراد زیبا و شیک باشد. در این مدل از سفید تک رنگ استفاده شده  که دارای یقه گرد بوده و آستین های سرخود کوتاهی داشته و مدل تیشرت بلند بوده که می توان آن را با انواع مانتو زنانه پوشید و یک زیر مانتوی زیبایی شد که با هر رنگ مانتویی ست می شود. این تیشرت برای زنان نیز به عنوان لباس راحتی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای افرادی که به دنبال شیک پوشی و جذابیت هستند، می توان تیشرت بلند زیر مانتو دخترانه و زنانه اسپرت زیر مانتو زنانه مجلسی و رپری و کنار زیپ دار جدید و شیک مد سال را انتخاب کرد که این لباس برای همه افراد می تواند زیبا و شیک باشد. در این مدل اغلب از پارچه ای استفاده می شود که به بدن می چسبد و اگر افراد دارای بالاتنه صاف و ران های لاغری هستند پوشیدن این تیشرت شاید زیبا و خوشایند نباشد. این لباس برای افرادی که دارای پایین تنه پری هستند و به عبارتی دارای فرم بدن گلابی هستند می تواند زیبا و متناسب باشد  و همچنین می توان در این تیشرت ها از یک کمربند پهنی و رویه لباس زنانه استفاده کرد که سبب می شود که بدن افراد متناسب و زیبا دیده شود. این تیشرت می تواند درانواع آستین بلند و آستین کوتاه باشد که بهتر است که برای استفاده زیر مانتو، از آستین کوتاه به کار برد که در این مدل تیشرت می تواند در رنگ های زیبا و تک رنگی باشد که بتوان با انواع رنگ مانتوها ست کرد.

تیشرت بلند زنانه

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.