مایو حرفه ای زنانه و دخترانه برای مسابقات شنا ضد آب و ضد کلر . به همراه مدل عکس و قیمت خرید لباس شنا و مایو حرفه ای برای استخر بانوان

مایو حرفه ای زنانه و دخترانه برای استخر شنا

 

برای انجام هر ورزشی در ابتدا نیاز است وسایل مورد نیاز آن را تهیه کرد. برای انجام شنا نیز باید چه برای تفریح چه برای ورزش کردن چه برای مسابقات باید لباس مناسب آن که انواع مایوها هستند را تهیه کرد. و در نهایت جهت انجام فعالیت حرفه ای در رشته ورزشی شنا نیز نیاز به مایو حرفه ای شنا نیاز هست . در ادامه به توضیح کامل این نوع لباس شنا می پردازیم <

ساتِرال

مایو های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

swimcap-cap7529437

۹۰,۰۰۰ تومان

کلاه حوله ای مناسب برای خشک کردن سریع مو سر مناسب برای استفاده بعد از شنا ، استخر ، دریا زنانه دارای خاصیت آبیگری بسیار بالا با جنس الیاف پنبه ای نرم و لطیف طرح راه راه به رنگ طوسی و صورتی

جنس : الیاف پنبه ای

طرح : راه راه

کد کلاه : cap7529437 

مایو پادار کوتاه زنانه بدون آستین مارک لایف ( Life ) ضد کلر  آبی رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان
مایو پادار کوتاه زنانه بدون آستین مارک لایف ( Life ) ضد کلر  دارای کاپ اسفنجی جنس استرچ 

سایز :  ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶

کد لباس : swi6438793مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ با سوتین مایو کاپدار ضخیم و قزن دار با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز دارای چین در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۱.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi7827559 

ست دماغگیر و گوشگیر ارزان بنددار فلزی شنا و استخر با جنس سیلیکونی زرد رنگ

۲۰,۰۰۰ تومان

ست گوش گیر و بینی گیر ارزان بنددار برای استخر شنا زرد رنگ با جنس سیلیکونی و فلزی

جنس : سیلیکونی

کد گوش‌گیر و دماغ‌گیر : ean2639821 

ست مایو بیکینی مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein )

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) با سوتین مایو کاپ دار اسفنجی دور چین دار با بندهای نازک قابل تنظیم

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi6133867 

ست لباس شنا بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

ست لباس شنا بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ بنددار گرهی با طرح قلب های ریز

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi2782224 

بیکینی نگین دار مجلسی شیک و خاص زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی نگین دار مجلسی شیک و خاص دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با سوتین مایو قزن دار و کاپدار متحرک با بند گرهدار پشت گردن و شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: فاق بلند ( اسمال: ۲۶ سانتیمتر) - ( مدیوم: ۲۷ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۸ سانتیمتر)

کد لباس : swi5304030

ست بینی بند و گوش گیر شنا با جنس سیلیکونی اسپیدو ( Speedo ) به رنگ زرد

۶۰,۰۰۰ تومان

ست دماغگیر و گوشگیر شنا و استخر با جنس سیلیکونی اسپیدو ( Speedo ) به رنگ زرد

جنس : سیلیکونی

کد گوش‌گیر و دماغ‌گیر : ean5851755 

ست بیکینی شنا طرح ارتشی دو تکه زنانه مارک شین ( shein )

۲۸۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی شنا طرح ارتشی دو تکه زنانه مارک شین ( shein ) با کاپ متحرک اسفنجی مدل گرهی بنددار

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi1002441 

کلاه استخر شنا زنانه سیلیکونی مارک اسپیدو ( Speedo ) طرح توپی صورتی رنگ

۲۷۰,۰۰۰ تومان

کلاه شنا زنانه سیلیکونی کشی صورتی رنگ طرح توپی مارک اسپیدو ( Speedo )

جنس : سیلیکونی

طرح : توپی

نکته مهم : بیشترین علت خرابی کلاه های شنا بخصوص جنس های سیلیکونی برخورد ناخن دست و در نتیجه پارگی کلاه ( حتی نو ) است ، به همین خاطر در هنگام پوشیدن کلاه مواظب کشیدن ناخن روی کلاه شنا باشید.

توجه : کلر موجود در آب استخرها ، باعث خورندگی و کاهش عمر لباس مایو ، کلاه شنا ، عینک ، گوش گیر ، دماغ گیر و سایر وسایل شنا در استخر می شوند . به همین خاطر توصیه می شود حتما لباس و لوازم شنا را بعد از استخر در خانه حداقل با آب خالی آب کشی نمایید.

در ضمن برای خشک کردن لباس و وسایل شنا به هیچ عنوان آنها را با فشار دست نچلانید چراکه باعث آسیب شدید به بافت آنها می شود، و اجازه دهید خود در محیط آزاد خشک شوند.

کد کلاه : cap2589698 

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) صورتی رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) صورتی رنگ با سوتین مایو بنددار مدل دار یکسره پشت باز با کاپ اسفنجی متحرک و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال (قواره کوچک)

قد فاق شورت : ۲۰ سانتیمتر

کد لباس : swi4328724 

مایو بیکینی باندوکینی دو تیکه نیم تنه دکلته زنانه برند شین ( shein ) راه راه چند رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی باندوکینی دو تیکه نیم تنه دکلته زنانه برند شین ( shein ) راه راه چند رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره و ست شورت بیکینی هفت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۱.۵ سانتیمتر (فاق کوتاه)

کد لباس : swi4198495 

مایو زنانه استین بلند و نیمه پوشیده طرح برگ سفید و آبی رنگ

۵۷۰,۰۰۰ تومان

مایو آستین دار بلند زنانه نیمه پوشیده یقه گرد بسته دارای زیپ در قسمت رو  با کاپ اسفنجی متحرک طرح برگ بزرگ

سایز : دو ایکس لارج

دور سینه مایو : ۸۶ سانتیمتر

دور کمر مایو : ۷۴ سانتیمتر

دور باسن مایو : ۸۶ سانتیمتر

قد آستین از گوشه گردن : ۶۶ سانتیمتر

کد لباس : swi7994085 

مایو اسلامی ( بورکینی ) حجاب دار زنانه بصورت سرهمی پوشیده خارجی

۹۹۰,۰۰۰ تومان
مایو اسلامی ( بورکینی ) حجاب دار زنانه بصورت سرهمی و یکسره پوشیده آستین بلند و با شلوار مایو تا مچ دارای زیپ در جلوی مایو و بدون کاپ به رنگ مشکی با نوارهای صورتی 

سایز : لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج - سه ایکس لارج

دور سینه لباس : ( لارج : ۷۰  سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۸۴ سانتیمتر )

دور کمر لباس : ( لارج : ۶۸ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۶ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

دور باسن لباس شنا : ( لارج : ۸۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۲ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۸ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۹۴ سانتیمتر )

قد لباس از یقه تا فاق : ( لارج : ۵۵ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۵۷ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۵۹ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۶۱ سانتیمتر )

دور ران لباس : ( لارج : ۳۵ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۳۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۳۸ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۴۰ سانتیمتر )

قد آستین از گوشه گردن لباس : ( لارج : ۶۱ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۳ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۶۴ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۶۷ سانتیمتر )

کد لباس : swi1662896

بیکینی مایو مجلسی خیلی خاص شیک زنانه دو تکه برند شین ( shein )

۳۹۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو مجلسی خیلی خاص شیک زنانه دو تکه برند شین ( shein ) با سوتین مایو زنجیر دار طلایی خاص با کاپ متحرک اسفنجی سفید رنگ با ست شورت بیکینی آبی رنگ

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi9866451 

کلاه حوله ای بعد شنا ، استخر ، دریا و حمام زنانه برای خشک کردن سریع موها طوسی رنگ

۹۰,۰۰۰ تومان

کلاه حوله ای بعد شنا ، استخر ، دریا و حمام زنانه دارای خاصیت آبگیری بالا برای خشک کردن سریع مو سر بانوان با جنس الیاف پنبه ای نرم و لطیف با طرح ساده و تک رنگ طوسی

جنس : الیاف پنبه ای

طرح : ساده

کد کلاه : cap3558436 

سرگذشت مایو حرفه‌ای

 مایو حرفه‌ ای در طول زمان با دو چالش مختلف روبرو شده است. این مدل مایو در اوایل قرن ۲۰ با نگرانی از برهنگی عمومی و در نیمه دوم قرن بیستم با چالش مقابله با کشش آب رو در رو بود. در ابتدای امر شناگران برای بالا بردن سرعت خود از لباس‌های کمتری در شنا استفاده می‌کردند تا حدی که لباس شنا برای شنای حرفه‌ای ورزشکاران مرد به یک شورت تقلیل پیدا کرده بود. این ماجرا تا زمان پیشرفت و گسترش تولیدات لاتکس و پلاستیک ادامه داشت. زمانی که لباس‌هایی از جنس لاتکس تهیه شدند و مقاومت بیشتری نسبت به بدن انسان در مقابل کشش آب داشتند. لباس‌های  شناگران به لباس‌های سرتاسری از نوک انگشتان تا سر آن‌ها مبدل شد.

در المپیک سال ۲۰۰۰ تورب شناگر حرفه‌ای استرالیا توانست با لباس شنای حرفه‌ ای از دیگر رقبای خود جلو بیفتد و انقلاب جدیدی در حوزه شنا و تولیدات مایوهای حرفه‌ای به وجود آورد.

در سال‌های آینده ۹۸ درصد شناگرانی که موفق به دریافت مدال شدند از مایوهای حرفهای  استفاده می‌کردند. در نتیجه در سال ۲۰۱۰ فینا قوانینی در رابطه با لباس‌های شنا و اندازه آن‌ها تهیه کرده و برای تمام شناگران شرکت کننده در مسابقات الزامی اعلام کرد.

مایو حرفه ای چیست ؟

مایو حرفه‌ای شنا زنانه و دخترانه به صورت اختصاصی برای ورزشکاران تهیه می‌شود تا بتوانند در مسابقات عملکرد بهتری از خود نشان دهند، کشش آب را کم کنند و موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورند. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات جالبی در رابطه با لباس شنای مسابقات با شما در میان بگذاریم.

مایو حرفه ای چیست ؟ تعریف مایو حرفه ای برای شنا یعنی چه

انواع مایوهای حرفه‌ای زنانه و دخترانه

از زمان اولین مسابقات شنا مایو حرفه‌ای پا به عرصه گذاشت و بر اساس نیاز و پیشرفت فناوری انواع مختلفی پیدا کرد. بعضی از انواع آن‌ها هم مناسب خانم‌ها هم آقایان بود. بعضی‌ها هم صرفاً مناسب آقایان یا فقط مناسب خانم‌ها بود. هدف تمامی مایوهای مسابقه بالا بردن سرعت شناگران در مسابقات است در ادامه با انواعی از معروف‌ترین و بهترین مایوهای حرفه‌ ای آشنا می‌شویم.

انواع مایو حرفه‌ ای زنانه و دخترانه برای ورزش و مسابقات شنا و استخر ضد آب

پوست بدن

یکی از انواع لباس شنای حرفه‌ای شنا زنانه و دخترانه پوست بدن است که دقیقاً مانند اسمش بدن شناگر را در آغوش می‌گیرد.  این لباس شنا معمولاً از جنس پارچه‌هایی مبتنی بر لیترال با فناوری پیشرفته تهیه می‌شوند .مایو پوست بدن به شناگر این امکان را می‌دهد که تا حدی کشش آب را کمتر کند و سرعت شنای خود را بالا ببرد.

البته این نکته قابل ذکر است که این لباس تا زمانی که خشک باشد، قابلیت کم کردن کشش آب را دارد و زمانی که خیس می‌شود تا حد زیادی از قابلیت‌های آن کاسته می‌شود. برای همین این نوع لباس برای مسابقات یا شناهای زیر ۲۰۰ متر پیشنهاد خواهد شد.

شناگران بسیاری و افراد موفق حوزه ورزش‌های آبی بیان کردند که این لباس تا حد زیادی کشش آب را کم میکند، شنا را راحت‌تر کرده و سرعت آن‌ها را بالا میبرد. نکته قابل توجه این است که به دلیل فناوری خاص تولید این لباس‌ها و اندازه‌گیری دقیق برای تولید توسط شرکت‌ها هزینه این مایوهای حرفه‌ای بسیار بالا خواهد رفت. در این زمینه میتوانید نگاهی به مقاله اندازه و سایز بندی مایو بیاندازید.

بسیاری از افراد که قصد دارند به صورت آزاد در مسابقات شرکت کنند، توانایی خرید این مدل لباس شنا حرفهای را ندارد؛ زیرا قیمت آن بسیار بالا است. هر لباس فقط مختص یک شخص در شرایط بدنی آن زمان ساخته می‌شود. به طور مثال اگر شناگری در وزن خود تغییری ایجاد کند لباس شنای حرفه‌ ای آن دیگر به درد او نمی‌خورد و مجبور به تهیه دوباره و هزینه خواهد شد.

مایو حرفه ای مدل پوست بدن برای کمتر کردن کشش آب و افزایش سرعت شناگر

شورت شنا

همانطور که به خاطر دارید، یکی از چالش‌های قرن اخیر نگرانی از برهنگی عمومی در شناگران حرفه‌ای بود. دلیل علاقه شناگران به این نوع مایو زنانه ا بالا بردن سرعت آن‌ها و آزادی عمل بیشتر آن‌ها است، اما حتی بعد از آمدن مایو زنانه و دخترانه حرفه‌ ای شورت‌های شنا جایگاه خود را در میان شناگران داشتند. البته این نکته که شورت‌های شنا خود را به روز کرده بودند نیز می‌تواند یکی از دلایل این محبوبیت باشد.

شورت‌های شنا معمولاً از جنس کامپوزیت تهیه شده‌اند که با کش محکمی به دور کمر چفت می‌شود. البته در جنس‌های دیگری نیز وجود دارد. معمولاً شناگرانی که تا حدی حرفه‌ای هستند. ترجیح می‌دهند آن را با جنس کامپوزیت تهیه کنند تا بتوانند به راحتی از شنای حرفه‌ای خود لذت ببرند.

مایو شورت حرفه ای مخصوص مسابقات شنا ضد نفوذ آب و ضد کلر

لباس شنا حرفه ای درگ

شناگران برای انجام مسابقه لباسی را می‌پوشند که کشش آب  را کم کند و سرعت آن‌ها را افزایش دهد، اما همین شناگران برای انجام تمرینات خود سعی در پوشیدن لباسی دارند که کشش آب را بالاتر ببرد و به آن‌ها فشار بیشتری وارد کند تا بتوانند آمادگی خود را برای مسابقات بالا ببرند. مایوهای درگ نیز دقیقاً این کار را برای شناگران انجام می‌دهند. این مایو حرفه‌ای بر روی لباس اصلی شناگران پوشیده می‌شود و کشش آب را بیشتر و شنا را سخت‌تر می‌کند و و برای بالا بردن استقامت شناگران استفاده می‌شود.

مایو حرفه ای مدل درگ برای افزایش استقامت شناگران برای آماده سازی برای مسابقات شنا

مایو حرفه ای پوست زانو

این نوع مایو از انواع مایوهایی است که هم آقایان هم خانم‌ها برای مسابقات و شنا از آن استفاده می‌کنند و مانند مایوی پوست بدن، بدن شناگر را در آغوش میگیرد، کشش آب را کم میکند و سرعت شناگر را افزایش دهد. تفاوت آن با لباس شنای پوست بدن قسمت زانو و ساق پا است که پوشیده نشده است و امکان فعالیت بهتری را به شناگر می‌دهد. این مایو از جنس برلیکار و با فناوری بسیار پیشرفته تهیه می‌شود و برای خرید آن باید قیمت بسیار بالایی پرداخت شود و جزو مایوهای گران به حساب می‌آید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت مایو میتوانید به مقاله عوامل موثر بر قیمت مایو مراجعه کنید.

مایو حرفه ای مدل پوست زانو برای بالا بردن سرعت شناگر و بصورت ضد آب است

جمر

جزو دسته مایوهایی است که شناگران آقا برای بالا بردن سرعت خود می‌پوشند. مانند مایو شلوارک‌ تا زانو است که پوست بدن را دربرمی‌گیرد و سرعت شناگر را بالا می‌برد. این لباس شنا از جنس‌های لایکر، اسپندس، پلی استر تهیه شده است. در مقاله بهترین جنس مایو برای شنا به انواع جنس مایوها پرداخته شده است.

مایو حرفه ای مدل جمز مخصوص شناگران مرد

مایو حرفه‌ای راسربک زنانه

مایوهای راسربک مختص بانوان است و به صورت مایو یک تکه تهیه می‌شود. معمولاً پشت آن پوشانده نشده است و امکان حرکت بیشتری را به بازوهای شناگر می‌دهد. این نوع مایو جز رایج‌ترین لباس‌ها در بین شناگران است. البته مانند بقیه لباس‌های شنای حرفه‌ ای دارای قیمت بالای نیز خواهد بود.

مایو حرفه ای مدل راسربک بصورت یک تکه مخصوص شناگران زن و دختر

سخنی در پایان درمورد لباس شنا و بیکینی مایو حرفه ای زنانه و دخترانه

شنا یکی از تفریحات لذت بخش و مفید است. امروزه بخشی فراد جامعه شنا را به عنوان بخشی از زندگی خود در نظر گرفته‌اند. ورزشکارانی که می‌خواهند، شنا را به عنوان ورزش حرفه‌ ای انتخاب کنند، تمام تلاش خود را برای بهترین شدن و افتخار آفرین شدن خواهند کرد. در این بین شرکت‌ها نیز تلاش می‌کنند با تهیه بهترین تجهیزات همانند لباس شنا حرفه‌ای، عینک شنا و … این امکان را فراهم کنند؛ اما گاه قیمت بالا تجهیزات می‌تواند شرایط را مقداری برای ورزشکاران سخت کند. قیمت بالای مایو حرفه‌ای شنا زنانه و دخترانه نیز جزئی از این شرایط که گاهی اوقات امکان رقابت عادلانه را برای شناگران حرفه‌ای از بین می‌برد.

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.

کانال تلگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

پیج اینستاگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا و آموزش شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

مایو بیکینی مجلسی شیک حلقه دار دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) قرمز رنگ

۳۹۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی مجلسی شیک حلقه دار دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) قرمز رنگ لوکس و خاص با سوتین مایو با بندهای قابل تنظیم و بند گرهی دور کمر و حلقه بین کاپ ها و ست شورت بیکینی کناره باز حلقه ای در پهلو

سایز : مدیوم

قد فاق شورت: ۲۰ سانتیمتر

کد لباس : swi7987653 

بیکینی مایو شنا طرح پلنگی دو تیکه مدل نیم تنه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۲۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا طرح پلنگی دو تیکه مدل نیم تنه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک قزن دار با بند قابل تنظیم و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال : ۲۳.۵ سانتیمتر) - ( لارج : ۲۵ سانتیمتر)

کد لباس : swi9452937 

مایو یک تیکه سرهمی زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

مایو یک تیکه سرهمی زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ یکسره بصورت بند ضربندری در پشت و دور کمر در جلو طرح هاوایی با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : مدیوم

کد لباس : swi3307245 

لباس بیکینی زنانه تک رنگ دو تیکه برند شین ( shein ) سفید رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک با بندهای گرهدار پشت گردن و کمر و ست شورت بیکینی کناره باز گرهدار یک طرفه

سایز : اسمال

قد فاق شورت:    سانتیمتر

کد لباس : swi2082459 

لباس بیکینی اسپرت دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۳۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی مایو شنا اسپرت دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ مدل بند دار رنگی با سوتین مایو کاپدار متحرک قزن دار بند رنگی و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : مدیوم

قد فاق شورت: ۲۲.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi3592164 

بیکینی مایو زنانه دو تیکه زنانه شین ( shein ) طرح پرچم قرمز و آبی رنگ

۳۳۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو زنانه دو تیکه زنانه شین ( shein ) طرح پرچم قرمز و آبی رنگ با نیم تنه مایویی کاپ دار اسفنجی متحرک با شورت مایو فاق بلند طرح ابر و بادی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۴.۵ سانتیمترکد لباس : swi2499894 

مایو نیمه پوشیده دامنی شلواردار آستین کوتاه لایف ( life ) مشکی رنگ

۷۲۰,۰۰۰ تومان
مایو نیمه اسلامی دامنی آستین دار کوتاه و شلوار نیمه بلند چسبیده ( یکسره ) زنانه برند لایف ( Life ) دارای کاپ متحرک و زیپ در پشت مایو با جنس استرچ ضد کلر به رنگ مشکی طرح برگ بزرگ 

سایز : ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶ - ۴۸

کد لباس : swi6753081مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

رومایویی زنانه بلند و آستین دار توری طرح گیپوری سفید رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

رومایویی زنانه بلند و آستین دار توری جلو باز ( کیمونو شنا ) سفید رنگ برند H & M جنس گیپور دارای بند دور کمر

سایز : فری سایزقد رومایو از گوشه گردن : ۱۱۰ سانتیمترقد آستین از گوشه گردن : ۴۷ سانتیمترکد لباس : swi1715814 

ست مایو بیکینی دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) سرمه ای رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) سرمه ای رنگ با طرح پرنده فلامینگو بصورت بنددار گرهی پشت گرده و کمر

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi6688938 

بیکینی مایو خاص زنانه دو تیکه دکلته برند شین ( shein ) بنفش رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو خاص زنانه دو تیکه دکلته برند شین ( shein ) بنفش رنگ با جنس بیرونی نخ پنبه بصورت نیم تنه مایویی تمام کشی کاپ دار با بندهای نازک گرهی با ست شورت بیکینی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi5679104 

ست بیکینی مایو فانتزی شیک زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ

۴۲۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی مایو فانتزی شیک زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ با سوتین مایویی کاپ دار اسفنجی ضخیم بصورت بند گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۱۸ سانتیمتر ( فاق کوتاه )

کد لباس : swi1364833 

بیکینی مایو شین ( shein ) دو تیکه زنانه زرد رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شین ( shein ) دو تیکه زنانه زرد رنگ طرح گل ربز زرد رنگ با ست سوتین و شورت مایویی مدل بند دار گرهی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi5578957 

لباس بیکینی زنانه دو تیکه حلقه دار برند شین ( shein ) صورتی رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی شیک دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) صورتی رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره با بند قابل تنظیم و شورت بیکینی کناره باز

سایز : مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( مدیوم: ۲۱ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۲ سانتیمتر)

کد لباس : swi2650756 

مایو بیکینی دو تکه زنانه مارک شین ( shein ) آبی رنگ

۳۲۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی دو تکه زنانه مارک شین ( shein ) آبی رنگ با مایو سوتینی با بندهای قابل تنظیم و پد اسفنجی متحرک

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi5945616 

ست بیکینی زنانه فانتزی دو تکه برند شین ( shein ) بنفش رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی زنانه فانتزی دو تیکه برند شین ( shein ) بنفش رنگ از جنس کبریتی ریز با سوتین مایو چین دار روی سینه و کاپدار متحرک قزن دار با بندهای قابل تنظیم یا ست شورت بکینی فانتزی

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi0230405 

ست مایو بیکینی شنا دو تیکه زنانه مارک شین ( shein )

۲۹۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی شنا دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) با سوتین مایو با بندهای قابل تنظیم بصورت چین دار دور کاپ سینه و کشی مشکی رنگ با شورت بیکینی صورتی رنگ

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۰ سانتیمترکد لباس : swi6071107 

بیکینی مایو شنلی نیمه پوشیده خیلی خاص شیک و لاکچری زنانه دو تکه برند شین ( shein )

۴۲۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنلی نیمه پوشیده خیلی خاص شیک و لاکچری زنانه دو تکه برند شین ( shein ) با مایو سوتینی دار مدل شنل قزنی با کاپ متحرک نیمه ضخیم با بندهای قابل تنظیم

سایز : لارج ( قواره بزرگ )

قد فاق شورت : ۳۰ سانتیمتر

کد لباس : swi2001582 

مایو زنانه آستین دار بلند اسلیپ نیمه پوشیده صورتی رنگ

۵۹۰,۰۰۰ تومان

مایو آستین دار بلند اسلیپ زنانه نیمه پوشیده یقه هفت کشی با بندهای ضربدری صورتی رنگ طرح آناناس با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : مدیوم - لارج

دور سینه مایو : ( مدیوم : حداقل ۷۵ سانتیمتر به علت داشتن بند یقه ) ( لارج : حداقل ۸۱ سانتیمتر به علت داشتن بند یقه )

دور کمر مایو : ( مدیوم : حداقل ۶۶ سانتیمتر به علت داشتن بند یقه ) ( لارج : حداقل ۷۲ سانتیمتر به علت داشتن بند یقه )

دور باسن مایو : ( مدیوم : ۸۵ سانتیمتر  ) ( لارج : ۹۲ سانتیمتر  )

قد آستین مایو : ( مدیوم : ۵۸ سانتیمتر ) ( لارج : ۵۹ سانتیمتر )

کد لباس : swi1345192 

ست لباس شنا بیکینی دو تکه مارک شین ( shein ) زنانه آبی

۲۸۰,۰۰۰ تومان

ست لباس شنا بیکینی دو تکه مارک شین ( shein ) زنانه آبی رنگ طرح گل ریز با بندهای گرهی پشت گردن و پشت کمر

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi1092312 

ست لباس بیکینی شنا زنانه دو تکه برند شین ( shein ) طرح چهار خانه

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست لباس بیکینی شنا زنانه دو تکه برند شین ( shein ) طرح چهار خانه زرد رنگ با سوتین مایو مثلث شکل قزن دار و ست بیکینی شورت چسبان

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi0535599 

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) به رنگ قهوه ای آجری

۳۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) به رنگ قهوه ای آجری با سوتین مایویی کاپ دار متحرک با بندهای نازک قابل تنظیم بصورت یکسره در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi8323290 

بیکینی مایو مجلسی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۳۹۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی مجلسی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با سوتین مایو یکسره زنجیر دار با بند رکابی و کاپدار متحرک و شورت بیکینی کناره باز زنجیر دار

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi3854750 

ست مایو بیکینی جلو باز دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۴۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی جلو باز دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ با سوتین مایو شنا جلو باز بنددار کشی و پشت کامل باز با ست مایو شورت فاق بلند

سایز : ایکس لارج

قد فاق شورت : ۲۵ سانتیمتردور کمر شورت : ۷۳ سانتیمترکد لباس : swi4573560 

مایو دو رو زنانه اسلیپ مارک لایف ( Life ) طرح سنگ سفید با رگ های طلایی

۴۸۰,۰۰۰ تومان
مایو دو رو زنانه اسلیپ بند پشت قهرمانی ضد کلر مارک لایف ( Life ) جنس استرچ طرح سنگ سفید با رگ های طلاییروی اول : طرح سنگ رگ دار طلاییروی دوم : طرح ساده سفید رنگ 

سایز : ۳۶ - ۳۸ - ۴۰ - ۴۲

کد لباس : swi5046113مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

بیکینی مایو طرح خاص مشکی رنگ زنانه دو تکه برند شین ( shein )

۳۷۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو طرح خاص مشکی رنگ زنانه دو تکه برند شین ( shein ) نیمه مجلسی با مایو سوتینی کاپ دار متحرک به صورت بند رکابی و ست شورت بیکینی طرح توری شیک

سایز : مدیوم ( قواره بزرگ )

قد فاق شورت : ۳۱ سانتیمتر ( فاق بلند )

کد لباس : swi7223075 

مایو یک تکه زنانه سرهمی برند شین ( shein ) نارنجی رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو یکسره یقه یک طرفه رومی یک تکه زنانه برند شین ( shein ) نارنجی رنگ با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : اسمال

دور کمر: ۶۲ سانتیمتر

کد لباس : swi3372109 

ست مایو بیکینی زنانه مشکی دو تیکه برند شین ( shein ) طرح کبریتی

۳۷۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی زنانه مشکی دو تیکه برند شین ( shein ) طرح کبریتی با جنس رویه نخ پنبه دارای حالت کشی و بصورت پشت یکسره و بند ضربدری

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۹ سانتیمتر

کد لباس : swi3190447 

مایو آستین دار کوتاه و پادار زنانه برند لایف ( Life ) با کاپ اسفنجی متحرک

۶۸۰,۰۰۰ تومان
مایو آستین دار کوتاه و پادار تا بالای زانو زنانه برند لایف ( Life ) ضد کلر دارای کاپ متحرک و زیپ در پشت مایو با جنس استرچ بصورت یک تکه یکسره به رنگ سرمه ای و با نوار طرح شبکه ای آبی رنگ در پهلو 

سایز :  ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴

کد لباس : swi5779432مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

ست بکینی مایو ساده شیک زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) قرمز رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست بکینی مایو ساده شیک زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) قرمز رنگ با سوتین مایو بدون کاپ مثلث شکل قزن دار با بندهای قابل تنظیم

سایز : لارج ( قواره کوچک )

قد فاق شورت : ۲۰ سانتیمتر ( فاق کوتاه )

کد لباس : swi8357980 

لباس بیکینی استخری زنانه دو تکه برند شین ( shein ) قرمز رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی استخری زنانه دو تکه برند شین ( shein ) قرمز رنگ بصورت ست سوتین و شورت مایو بنددار گرهی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۲.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi9447931 

مایو یک تکه سرهمی زنانه برند شین ( Shein ) طرح برگ درشت صورتی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

لباس مایو شنا یک تکه زنانه سرهمی مارک شین ( shein ) رنگ صورتی با برگ های سبز رنگ یکسره با بند ضربندری در پشت و دور کمر در جلو طرح هاوایی با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : اسمال - مدیوم - ایکس لارج

کد لباس : swi4157829 

ست بیکینی مایو دکلته گلدار دو تیکه زیبا زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی مایو دکلته گلدار دو تیکه زیبا زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ با سوتین مایو یک سره و کاپدار متحرک با گره تزئینی بین کاپ ها و شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال - مدیوم

قد فاق شورت: اسمال:( ۲۱ سانتیمتر)- مدیوم:( ۲۲ سانتیمتر)

کد لباس : swi2480337 

لباس شنا بیکنی زنانه دو تیکه شین ( shein ) طرح گلدار آبی رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

لباس شنا بیکنی زنانه دو تیکه شین ( shein ) طرح گلدار آبی رنگ با سوتین بیکینی پد دار اسفنجی متحرک مثلثی شکل با ست شورت مایویی بنددار گرهی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi1529411 

بیکینی مایو شنا زنانه کبریتی دو تیکه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ از جنس کبریتی ریز با سوتین مایو مربعی یکسره و کاپدار متحرک با بند رکابی و دارای گره در جلو و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۶ سانتیمتر

کد لباس : swi0250197 

مایو اسلامی ( بورکینی ) حجاب دار زنانه بصورت سرهمی پوشیده خارجی

۹۹۰,۰۰۰ تومان
مایو اسلامی ( بورکینی ) حجاب دار زنانه بصورت سرهمی و یکسره پوشیده آستین بلند و با شلوار مایو تا مچ دارای زیپ در جلوی مایو و بدون کاپ به رنگ مشکی با نوارهای صورتی 

سایز : لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج - سه ایکس لارج

دور سینه لباس : ( لارج : ۷۰  سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۸۴ سانتیمتر )

دور کمر لباس : ( لارج : ۶۸ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۶ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

دور باسن لباس شنا : ( لارج : ۸۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۲ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۸ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۹۴ سانتیمتر )

قد لباس از یقه تا فاق : ( لارج : ۵۵ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۵۷ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۵۹ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۶۱ سانتیمتر )

دور ران لباس : ( لارج : ۳۵ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۳۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۳۸ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۴۰ سانتیمتر )

قد آستین از گوشه گردن لباس : ( لارج : ۶۱ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۳ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۶۴ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۶۷ سانتیمتر )

کد لباس : swi1662896

بیکینی مایو آستین دار بلند با یقه پوشیده زنانه برند شین ( shein ) سفید و مشکی رنگ

۴۴۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو آستین دار بلند با یقه پوشیده دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) سفید و مشکی رنگ با بالاتنه مایویی نیم تنه کاپدار متحرک و دارای گره در پشت گردن و کمر و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز: مدیوم

قد فاق شورت: ۲۳.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi8485642 

 بیکینی مایو دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) زرد رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

 بیکینی مایو دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) زرد رنگ با سوتین مایو کاپ دار متحرک بنددار گرهی پشت گردن و کمر و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi6296214 

مایو زنانه دامن دار و پادار سرهمی ( شلوارک چسبیده زیر دامن ) صورتی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

مایو زنانه دامن دار و پادار سرهمی ( شلوارک پادار زیر دامن چسبیده است ) صورتی رنگ با کاپ متحرک طرح ساده با انتهای دامن توری دارای حالت کشی

سایز : مدیوم و ایکس لارج ( قواره کوچک : توصیه می شود یک سایز بزرگ‌تر نسبت به سایز خود انتخاب کنید )

زیر سینه لباس :  ( مدیوم : ۶۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر )

دور کمر لباس : ( مدیوم : ۶۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۶ سانتیمتر )

کد لباس : swi3903138 

مایو زنانه استین بلند و نیمه پوشیده طرح برگ سفید و آبی رنگ

۵۷۰,۰۰۰ تومان

مایو آستین دار بلند زنانه نیمه پوشیده یقه گرد بسته دارای زیپ در قسمت رو  با کاپ اسفنجی متحرک طرح برگ بزرگ

سایز : دو ایکس لارج

دور سینه مایو : ۸۶ سانتیمتر

دور کمر مایو : ۷۴ سانتیمتر

دور باسن مایو : ۸۶ سانتیمتر

قد آستین از گوشه گردن : ۶۶ سانتیمتر

کد لباس : swi7994085 

مایو بیکینی شنا دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) سبز رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی شنا دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) سبز رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک با بندهای گرهدار پشت گردن و کمر و کاپ مثلثی شکل و ست شورت بیکینی کناره باز بصورت گرهی یک طرفه

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۰ سانتیمتر

کد لباس : swi0302830