مایو فانتزی زنانه ، دخترانه ، بچه گانه و کودک دامن دار به همراه مدل عکس و قیمت خرید لباس مایو بیکینی فانتزی برای استخر بانوان

مایو فانتزی زنانه و دخترانه برای استخر

 

شنا‌کردن، موج سواری و آفتاب گرفتن  از تفریحات لذت‌بخشی هستند که در تابستان بسیار پر‌طرفدار و جذاب خواهند بود. برای انجام هر کدام از این فعالیت‌ها باید لباس مخصوص آنها را داشته باشید؛ مثلا برای شنا کردن باید مایو پوشید و همانطور که اطلاع دارید، مایو انواع مختلفی مانند بورکینی، مونو‌کینی، باندو‌کینی و … دارد. هر کدام از انواع بیکینی ویژگی‌های جداگانه‌ای دارند. یکی از این محبوبت‌ترین بیکینی‌ها را می‌توان مایو فانتزی زنانه ، بچه گانه و کودک دانست. در این مقاله قصد داریم شما را با بیکینی فانتزی آشنا کنیم.

ساتِرال

مایو های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

لباس بیکینی مایو زنانه دو تکه نیم تنه کوتاه برند شین ( shein ) چند رنگ راه راه

۳۶۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تکه نیم تنه کوتاه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ راه راه با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : مدیوم

قد فاق شورت: ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi1111125 

ست مایو بیکینی حلقه دار زنانه دو تیکه مارک شین ( shein )

۳۰۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی حلقه دار زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) با سوتین مایو مشکی رنگ بندی دارای حلقه در وسط سوتین با ست شورت بیکینی آبی رنگ

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۱۹ سانتیمترکد لباس : swi5773198 

مایو بیکینی فنردار مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein )

۳۶۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی فنردار مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) طرح کبریتی کاپ دار اسفنجی متحرک

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۰.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi2156545 

مایو پادار کوتاه زنانه بدون آستین مارک لایف ( Life ) ضد کلر  آبی رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان
مایو پادار کوتاه زنانه بدون آستین مارک لایف ( Life ) ضد کلر  دارای کاپ اسفنجی جنس استرچ 

سایز :  ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶

کد لباس : swi6438793مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

بیکینی مایو شنا قزن دار دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۴۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا قزن دار دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ با مایو سوتینی پد دار و قزن دار در پشت با بندهای قابل تنظیم طرح راه راه و ست شورت مایو مشکی رنگ

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۰ سانتیمتر

کد لباس : swi3964263 

مایو بیکنی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) قهوه ای

۲۸۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکنی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ با سوتین مایو کاپ دار متحرک با بندهای نازک قابل تنظیم و ست شورت بیکینی دور بندی

سایز : ایکس اسمالقد فاق شورت : ۱۹ سانتیمترکد لباس : swi1893417 

بیکینی مایو یکشره یک تکه مجلسی و شیک زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو یک تکه سرهمی مجلسی و شیک زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ با بالاتنه دارای بند گرهدار پشت گردن و قزن دار و پشت باز

سایز : اسمال - مدیوم - لارج ( سایز مدیوم بدون کاپ و سایز اسمال و لارج دارای کاپ متحرک)

دور کمر: اسمال:( ۶۴ سانتیمتر) - مدیوم:( ۶۸ سانتیمتر) - لارج:( ۷۴ سانتیمتر)

کد لباس : swi6173053 

ست گوش گیر و بینی بند شنا حرفه ای بصورت بنددار با جنس نرم سیلیکونی آبی رنگ

۱۰۰,۰۰۰ تومان

ست گوش گیر و بینی گیر حرفه ای استخر شنا بصورت بنددار با جنس نرم سیلیکونی به رنگ آبی

جنس : سیلیکونی

کد گوش‌گیر و دماغ‌گیر : ean6625913 

ست لباس بیکینی مایو تک رنگ آبی زنانه حلقه دار دو تیکه برند شین ( shein )

۳۰۰,۰۰۰ تومان

ست لباس بیکینی مایو تک رنگ آبی زنانه حلقه دار دو تیکه برند شین ( shein ) با سوتین مایو دارای حلقه در وسط با ست شورت بکینی بندددار پهلو

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمترکد لباس : swi5216295 

کلاه حوله ای زنانه بعد شنا ، استخر ، دریا و حمام برای خشک کردن سریع مو سر بانوان سفید و سبز رنگ

۹۰,۰۰۰ تومان

کلاه حوله ای زنانه بعد شنا ، استخر ، دریا و حمام برای خشک کردن سریع مو سر بانوان دارای خاصیت آبگیری بسیار بالا با جنس الیاف پنبه ای نرم و لطیف طرح راه راه به رنگ سفید و سبز

جنس : الیاف پنبه ای

طرح : راه راه

کد کلاه : cap0010809 

مایو بیکینی زنانه دو تیکه رنگ سفید و بنفش

۲۵۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی زنانه دو تیکه رنگ سفید و بنفش با سوتین مایو کاپ دار اسفنجی جلو نیمه باز کشیده تا زبر چانه مدل بنددار گرهی

سایز : اسمال ، لارج و ایکس لارج

قد فاق شورت : ۲۳ (اسمال) -  ۲۴ (لارج)  -  ۲۶ (ایکس لارج)

کد لباس : swi9895510 

مایو کاپ دار ضخیم و فنردار و پادار دامنی ( شلوارک چسبیده زیر دامن ) زنانه

۴۵۰,۰۰۰ تومان

مایو دامنی کاپ دار ضخیم و فنردار { جک دار } ( فرم دهنده سینه ) و پادار سرهمی ( شلوارک پادار زیر دامن چسبیده است ) سبز رنگ با طرح ساده با انتهای دامن توری دارای حالت کشی

سایز : مدیوم - لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج ( قواره کوچک : توصیه می شود یک سایز بزرگ‌تر نسبت به سایز خود انتخاب کنید )

زیر سینه لباس :  ( مدیوم : ۶۲ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۲ سانتیمتر )

دور کمر لباس : ( مدیوم : ۵۸ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۵ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر )

کد لباس : swi7057764 

ست لباس بیکینی شنا زنانه دو تکه برند شین ( shein ) طرح چهار خانه

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست لباس بیکینی شنا زنانه دو تکه برند شین ( shein ) طرح چهار خانه زرد رنگ با سوتین مایو مثلث شکل قزن دار و ست بیکینی شورت چسبان

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi0535599 

رومایو جلو باز ( کیمونو شنا ) زنانه مشکی رنگ توری بلند

۳۸۰,۰۰۰ تومان

رومایو جلو باز ( کیمونو شنا ) زنانه مشکی رنگ توری بلند تا زیر زانو و آستین دار برند H & M جنس گیپور دارای بند دور کمر

سایز : فری سایزقد رومایو از گوشه گردن : ۱۱۰ سانتیمترقد آستین از گوشه گردن : ۴۷ سانتیمترکد لباس : swi6479249 

کلاه شنا پارچه ای با کیفیت بالا و قیمت ارزان به رنگ سرمه ای

۷۰,۰۰۰ تومان

کلاه شنا استخری پارچه ای سرمه ای رنگ ، با پارچه مایویی با کیفیت بالا و دوخت ایرانی ( با قیمت اقتصادی مناسب و ارزان )

جنس : پارچه ای

طرح : ساده

نکته مهم : بیشترین علت خرابی کلاه های شنا بخصوص جنس های سیلیکونی برخورد ناخن دست و در نتیجه پارگی کلاه ( حتی نو ) است ، به همین خاطر در هنگام پوشیدن کلاه مواظب کشیدن ناخن روی کلاه شنا باشید.

توجه : کلر موجود در آب استخرها ، باعث خورندگی و کاهش عمر لباس مایو ، کلاه شنا ، عینک ، گوش گیر ، دماغ گیر و سایر وسایل شنا در استخر می شوند . به همین خاطر توصیه می شود حتما لباس و لوازم شنا را بعد از استخر در خانه حداقل با آب خالی آب کشی نمایید.

در ضمن برای خشک کردن لباس و وسایل شنا به هیچ عنوان آنها را با فشار دست نچلانید چراکه باعث آسیب شدید به بافت آنها می شود، و اجازه دهید خود در محیط آزاد خشک شوند.

کد کلاه : cap3905054 

بیکینی مایو اسلیپ یکسره یک تیکه زنانه برند شین ( shein )  طرحدار مشکی و سفید

۴۱۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو اسلیپ یکسره شیک یک تیکه زنانه برند شین ( shein )  طرحدار مشکی و سفید قواره بزرگ با بالاتنه کاپدار متحرک و دارای بند رکابی

سایز : ایکس لارج

دور کمر: ۸۴ سانتیمتر

کد لباس : swi0010974 

بیکینی چه زمانی به وجود آمد؟

به مایو زنانه دو‌ تکه ، بیکینی می‌گویند. بیکینی انواع مختلفی دارد؛ ولی معمول‌ترین نوع آن دو‌تکه است که به شکل مثلثی است و قسمت‌های اندام خصوصی بدن را می‌پوشاند. بیکینی برای اولین بار توسط یک طراح فرانسوی به نام لوئیس ریرد در سال ۱۹۴۶ میلادی در یکی از استخر‌های معروف پاریس رونمایی شد که در آن ریرد بیکینی را دختری به‌نام میشلین برناردینی معرفی کرد.

مایو و بیکینی چه تفاوتی با هم دارند؟

مایو را معمولا برای شنا کردن در آب می‌پوشند، در‌حالی‌که بیکینی برای آب‌بازی یا برای ایستادن کنار ساحل نیز استفاده می‌شود و مقاومت خاصی در برابر آب ندارد و بیشتر جنبه زینتی و تزئینی دارد؛ ولی می‌توان  از آن به عنوان مایو زنانه نیز استفاده کرد.

بیکینی مناسب زنان ورزشکاری است که هیکل حجیمی‌ دارند و خوش اندام هستند؛ چراکه بیکینی در بدن آنها جذاب‌تر و خوشگل‌تر دیده می‌شود. همچنین معمولا به مایو‌های دو‌تکه بیکینی می‌گویند. برای اطلاع از تفاوت دقیق‌تر مایو و بیکینی می‌توانید به مقاله تفاوت مایو و بیکینی و فرق مایو و شورت مراجعه کنید.

مایو فانتزی بچه گانه ، کودک ، دخترانه و زنانه چه تفاوتی با هم دارند

بیکینی فانتزی چیست؟

مایو بیکینی فانتزی نسبت به مایو‌های جلو بسته جذابیت بیشتری دارد و بانوانی که می‌خواهند زیباتر دیده شوند می‌توانند از مایو فانتزی زنانه ، دخترانه و بچه گانه استفاده کنند. بیکینی‌های فانتزی در عین حال که زیبا و دوست‌داشتنی هستند به همان اندازه نیز مقاومت دارند و کیفیت خود را به راحتی از دست نمی‌دهند.

بیکینی‌های فانتزی انواع مختلفی دارند؛ ولی معمولا دو تکه هستند که در آنها از پارچه توری یا پارچه‌هایی که حالت تزئینی دارند و جلب توجه می‌کنند نیز استفاده می‌شود. در تولید بیکینی فانتزی دخترانه ، بچه گانه و کودک بخصوص دامن دار بیشتر از رنگ‌های جذاب و گیرا مانند قرمز، صورتی خوش‌رنگ، طلایی و …استفاده می‌شود که نسبت به بقیه رنگ‌ها قشنگ‌تر هستند.

بیکینی مایو فانتزی چیست ؟ تعریف لباس مایو فانتزی استخر شنا یعنی چه

چند نوع از بیکینی فانتزی

این نوع بیکینی در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام از مدل‌ها جذابیت منحصربه فرد خود را دارند. در ادامه چند مدل بیکینی فانتزی را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا در انتخاب بیکینی مورد نظر چشم‌اندازی شفاف داشته باشید.

انواع بیکینی مایو فانتزی زنانه و دخترانه برای شنا و استخر

بیکینی مایو فانتزی کریستالی

بیکینی فانتزی طرح کریستالی، بیکینی دو تکه ای است که جنس آن از کریستال‌های کوچک و قیمتی تشکیل می‌شود همچنین رشته‌های نازکی از سوتین بیکینی آویزان می‌شوند که پایین قفسه سینه را برجسته‌تر می‌کنند؛ به طوری‌که توجه افراد به آن قسمت بیشتر می‌شود. این بیکینی قابلیت تنظیم دارد و با توجه به بدن خود می‌توانید این مدل لباس را تنظیم کنید.

بیکینی فانتزی  sky blue tye dye

این طرح بیکینی مناسب استفاده سواحل در فصل گرم تابستان است و از سه تکه شورت برزیلی، تاپ آستین بلند و دامن تشکیل می‌شود. جنس پارچه  این مدل حالت کشسانی دارد و نرم است.

مایو بیکینی فانتزی بند مرواریدی

جنس پارچه این نوع بیکینی معمولا نرم و کشسانی است و دارای ست دو تکه خواهد بود. بند جلویی شورت بیکینی از ردیف‌های مرواریدی تشکیل شده است و قسمتی از بند سوتین نیز با مروارید آراسته خواهد شد.

مایو فانتزی پاپیونی

یک مایو یک تکه که جنس پارچه خاصیت کشسانی دارد و قسمت بالا تنه آن به شکل پاپیون است. این نوع مایو برای دختران جوان گزینه خوبی محسوب می‌شود و ظاهری منحصربه‌فرد دارد.

مدل مایو فانتزی پاپیونی طرح گل

این چند مدل ارائه شده فقط بخش کوچکی از انواع مختلف و پر تنوع بیکینی فانتزی زنانه ، دخترانه و بچه گانه است که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها مدل بیکینی فانتزی دامن دار و طح گل به شمار می‌رود. درواقع اگر به دنیای فانتزی بیکینی‌ها اگر وارد شوید، غرق خواهید شد. آنقدر تنوع مدل‌های مایو فانتزی گسترده است که در انتخاب مشکل پیدا خواهید کرد.

مایو فانتزی مناسب چه کسانی است؟

همه افراد می‌توانند از بیکینی فانتزی استفاده کنند؛ اما بیشتر در بدن افرادی که فرم بدنشان ساعت شنی است یا بدن گلابی شکل دارند، زیباتر و بهتر دیده می‌شود. اگر قصد خرید بیکینی دو‌تکه دارید و حجم سینه‌هایتان بزرگ و حجیم است، باید دقت کنید که کاپ مایو پهن‌تر باشد تا سینه‌ها در جای خود قرار گیرند و اگر سینه‌های افتاده‌ای دارید بهتر است از نوع فنردار باشد تا از آویزان شدن آنها جلوگیری کند. مایو فانتزی دامن دار همچنین برای دختر بچه‌ها مناسب است و جلوه خوبی دارد. افراد با سینه‌های بزرگ بهتر است نگاهی به مقاله مایو زنانه برای سینه های بزرگ بیاندازند.

خرید لباس بیکینی مایو فانتزی زنانه ، دخترانه ، بچه گانه و کودک دامن دار ، شلوارک دار و شلواردار برای استخر شنا

قیمت مایو فانتزی چقدر است؟

قیمت لباس مایو بیکینی فانتزی دخترانه و زنانه به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ مثلا اگر طرح بیکینی یک طرح پرکار و پرزحمت باشد به نسبت بیکینی که طرح ساده‌تری دارد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

همچنین کیفیت و جنس پارچه‌ای که در دوخت بیکینی استفاده می‌شود نیز در تعیین قیمت تاثیر دارد. باید توجه داشت که انتخاب و خرید یک مایو فانتزی یک امر مهم است؛ چرا‌که اگر جنس پارچه بیکینی از مواد بی‌کیفیت ساخته شده باشد، باعث ایجاد حساسیت پوستی می‌شود و مشکلاتی را ایجاد می‌کند. علاوه بر این اگر کیفیت دوخت بیکینی پایین باشد، پس از چند بار پوشیدن خراب می‌شود و دیگر قابل استفاده نیست.

قیمت لباس بیکینی و مایو فانتزی زنانه ، دخترانه ، بچه گانه و کودک برای شنا و استخر

سخن پایانی در مورد لباس مایو بیکینی فانتزی دخترانه ، بچه گانه و زنانه

اگر می‌خواهید یک لباس شنا بخرید که هم لباس شنا باشد و هم زیبا و جذاب دیده شود، استفاده از مایو فانتزی دامن دار گزینه مناسبی است؛ چرا‌که در حین کاربردی بودن، زیبایی و گیرایی خاصی دارد. در این مقاله سعی کردیم شما را با لباس بیکینی فانتزی بچه گانه ، کودک ، دخترانه و زنانه آشنا کنیم تا خریدی بهتر از میان انواع بیکینی‌های فانتزی داشه باشید و از ویژگی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.

کانال تلگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

پیج اینستاگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا و آموزش شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

مایو یک تیکه سرهمی زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

مایو یک تیکه سرهمی زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ یکسره بصورت بند ضربندری در پشت و دور کمر در جلو طرح هاوایی با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : مدیوم

کد لباس : swi3307245 

بیکینی مایو شین ( shein ) دو تیکه زنانه زرد رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شین ( shein ) دو تیکه زنانه زرد رنگ طرح گل ربز زرد رنگ با ست سوتین و شورت مایویی مدل بند دار گرهی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi5578957 

ست مایو بیکینی جلو باز دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۴۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی جلو باز دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ با سوتین مایو شنا جلو باز بنددار کشی و پشت کامل باز با ست مایو شورت فاق بلند

سایز : ایکس لارج

قد فاق شورت : ۲۵ سانتیمتردور کمر شورت : ۷۳ سانتیمترکد لباس : swi4573560 

بکینی مایو زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) صورتی رنگ

۲۷۹,۰۰۰ تومان

بکینی مایو زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) صورتی رنگ با گل های ریز با سوتین مایو مثلث شکل پد دار متحرک

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi8802873 

مایو کاپدار و فنردار زنانه دارای تور برند فیتن ( Fitan ) مشکی رنگ

۴۸۰,۰۰۰ تومان

مایو کاپ دار فیتن ( Fitan ) زنانه اسلیپ بصورت فنردار ضد کلر با طرح مجلسی خاص و شیک مشکی رنگ با بند قابل تنظیم روی شانه

سایز : لارج - ایکس لارج

دور سینه مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۱ سانتیمتر )

دور کمر مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور باسن مایو : ( لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi0599219 

مایو سایز بزرگ برای افراد چاق برند Ambrielle مشکی رنگ

۶۳۰,۰۰۰ تومان

مایو زنانه سایز بزرگ برای افراد چاق بصورت دو تکه درجه ۱ و با کیفیت برند Ambrielle با بالاتنه مدل کلوش و کاپ دار و قزن دار با تزئینات گیپوری مشکی رنگ  و شورت بیکینی راه راه

سایز : ایکس لارج - دو ایکس لارج - سه ایکس لارچ

توجه : مایو قواره بزرگ است ( به عنوان مثال سایز ۳xl تا سایز ۴۸ و ۵۰ اندازه می شود )

دور سینه مایو:  ( ایکس لارج : ۸۲ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۸ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۹۶ سانتیمتر )

زیر سینه مایو:  ( ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۶ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۹۲ سانتیمتر )

دور کمر شورت:  ( ایکس لارج :۸۰ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۹۴ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۱۰۰ سانتیمتر )

قد فاق شورت:  ( ایکس لارج :۲۷ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۲۹ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج : ۳۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi7116978 

بیکینی مایو مونوکینی یکسره پادار خاص زنانه برند شین ( shein ) طرح پلنگی بنفش و سفید

۴۴۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مونوکینی یکسره پادار یک تیکه خاص و شیک زنانه برند شین ( shein ) طرح پلنگی بنفش و سفید رنگ با بالاتنه یکسره و دارای کاپ و دارای بند گرهدار پشت گردن و پایین تنه شلوارک دار

سایز : اسمال - لارج

دور کمر: ( اسمال : ۶۲ سانتیمتر) - ( لارج:  ۶۸ سانتیمتر)

کد لباس : swi6826704 

لباس بیکینی شنا نیم تنه کوتاه زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) طرح چهارخانه

۳۷۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی شنا نیم تنه کوتاه زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) طرح چهارخانه قرمز و سفید رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره بند رکابی با بندهای قابل تنظیم پشت باز و شورت بیکینی کناره باز

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر (فاق کوتاه)

کد لباس : swi5430535 

مایو بیکینی فنردار دو تکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی فنردار دو تکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ طرح گل دار ریز با سوتین مایویی قزن دار با بندهای نازک قابل تنظیم

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi1191143 

ست مایو بیکنی طرح ارتشی جذاب زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) چند رنگ

۲۹۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکنی طرح ارتشی جذاب زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) چند رنگ با مایو سوتینی مثلثی شکل کاپ دار اسفنجی متحرک با ست  شورت بیکنی بندی دور کمر

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمترکد لباس : swi6869333 

رومایو جلو باز ( کیمونو شنا ) زنانه مشکی رنگ توری بلند

۳۸۰,۰۰۰ تومان

رومایو جلو باز ( کیمونو شنا ) زنانه مشکی رنگ توری بلند تا زیر زانو و آستین دار برند H & M جنس گیپور دارای بند دور کمر

سایز : فری سایزقد رومایو از گوشه گردن : ۱۱۰ سانتیمترقد آستین از گوشه گردن : ۴۷ سانتیمترکد لباس : swi6479249 

رومایو دامنی برند اسمارا ( Esmara ) آلمان زنانه آبی نفتی با جنس حریر

۲۸۰,۰۰۰ تومان

رومایویی اسکارفی ( دامنی ) برند اسمارا ( Esmara ) آلمان زنانه آبی نفتی با جنس حریر

سایز : فری سایزابعاد : ۱۷۷ * ۱۰۷کد لباس : swi1486622 

لباس بیکینی مایو زنانه دو تکه نیم تنه کوتاه برند شین ( shein ) چند رنگ راه راه

۳۶۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تکه نیم تنه کوتاه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ راه راه با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : مدیوم

قد فاق شورت: ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi1111125 

ست بیکینی مایو فانتزی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح ابر و باد

۳۷۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی مایو فانتزی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح ابر و باد با سوتین مایو کاپدار متحرک با بندهای گرهدار پشت گردن و کمر با کاپ مثلثی و شورت بیکینی کناره باز با کش پهن دور کمر

سایز : لارج

قد فاق شورت: ۳۳ سانتیمتر

کد لباس : swi2641902 

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۴۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح کبریتی با بندهای دور گردن و پشت کمر گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi6605963 

بیکینی مایو خاص زنانه دو تیکه دکلته برند شین ( shein ) بنفش رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو خاص زنانه دو تیکه دکلته برند شین ( shein ) بنفش رنگ با جنس بیرونی نخ پنبه بصورت نیم تنه مایویی تمام کشی کاپ دار با بندهای نازک گرهی با ست شورت بیکینی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi5679104 

لباس بیکنی مناسب شنا و استخر زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) چند رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکنی مناسب شنا و استخر زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) چند رنگ دارای بندهای گرهی در پشت گردن و پشت کمر

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi6159902 

مایو بیکینی کارتونی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۲۷۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی کارتونی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با طرح قارچ بصورت بند دار دور گردن و پشت کمر

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲.۵ سانتیمترکد لباس : swi7401777 

مایو بیکنی دو تکه زنانه مارک شین ( shein ) مشکی رنگ

۲۷۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکنی دو تکه زنانه مارک شین ( shein ) مشکی رنگ با طرح دایناسور بصورت ست شورت و سوتین مایوی استخر و شنا با بندهای گرهی

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi1898264 

ست بیکنی مایو حلقه دار دو تکه  زنانه برند شین ( shein ) طرح راه راه

۳۲۰,۰۰۰ تومان

ست بیکنی مایو حلقه دار دو تکه  زنانه برند شین ( shein ) طرح راه راه سبز و سفید رنگ با سوتین مایو دارای حلقه در وسط کاپ ها و دارای بندهای نازک قابل تنظیم روی شانه ها

سایز : اسمال ( با قواره بزرگ )

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi2420073 

ست مایو بیکینی مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein )

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) با سوتین مایو کاپ دار اسفنجی دور چین دار با بندهای نازک قابل تنظیم

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi6133867 

بیکینی نگین دار مجلسی شیک و خاص زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی نگین دار مجلسی شیک و خاص دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با سوتین مایو قزن دار و کاپدار متحرک با بند گرهدار پشت گردن و شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: فاق بلند ( اسمال: ۲۶ سانتیمتر) - ( مدیوم: ۲۷ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۸ سانتیمتر)

کد لباس : swi5304030

بیکینی مایو دو تکه نیم تنه برند شین ( shein ) فاق بلند سفید رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو مدل دو تکه نیم تنه برند شین ( shein ) سفید رنگ با سوتین مایو یکسره و کاپدار متحرک با بند قابل تنظیم با کمر پهن و شورت بیکینی کمر پهن فاق بلند

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۳۲ سانتیمتر ( فاق بلند)

کد لباس : swi6008133 

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح کبریتی با بندهای دور گردن و پشت کمر گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi4706582 

بیکینی مایو یک تکه سرهمی خاص و شیک زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو یک تکه سرهمی خاص و شیک زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ یکسره با بند رکابی و کاپدار متحرک

سایز : مدیوم

کد لباس : swi3919871 

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ با سوتین مایو کاپدار ضخیم و قزن دار با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز دارای چین در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۱.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi7827559 

بیکینی مایو زنانه برند شین ( shein ) دو تیکه

۲۹۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو زنانه برند شین ( shein ) دو تیکه ساده و شیک آبی رنگ با مایو سوتین کشی با بندهای پهن روی شانه و ست مایو شرتی مدل هفت

سایز اسمالکد لباس : swi5017407 

مایو بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی و سفید رنگ

۲۹۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی و سفید رنگ بصورت ست شورت و سوتین مایو مخصوص شنا و استخر

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi5292106 

مایو دامنی بدون آستین و پادار بصورت یکسره برند لایف ( Life ) مشکی و سبز

۵۷۰,۰۰۰ تومان
مایو دامنی بدون آستین شلوارک دار ( پادار ) چسبیده زیر دامن بصورت یکسره برند لایف ( Life ) کاپ دار متحرک ضد کلر به رنگ مشکی و سبز 

سایز : ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶

کد لباس : swi6904127مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

رومایویی لباسی اسمارا ( Esmara ) در مدل پانچ و آزاد با رنگ آبی نفتی

۳۵۰,۰۰۰ تومان

رومایویی لباسی اسمارا ( Esmara ) بصورت کاور روی مایو و یقه گرد و آستین سرخود در مدل پانچ و آزاد با رنگ آبی نفتی و چرخکاری در پهلوها

سایز : اسمال - مدیوم - لارجعرض سرشانه از گوشه گردن : ( اسمال: ۲۳ سانتیمتر ) - ( مدیوم: ۲۵ سانتیمتر ) - ( لارج: ۲۷ سانتیمتر )قد لباس از گوشه گردن : ( اسمال: ۸۵ سانتیمتر ) - ( مدیوم: ۸۶ سانتیمتر ) - ( لارج: ۹۰ سانتیمتر ) کد لباس : swi9036635 

ست نیم تنه مایو بیکینی شنا زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) سفید رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست نیم تنه مایو بیکینی شنا زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) سفید رنگ با نیم تنه مایویی کاپ دار اسفنجی بصورت بند رکابی با ست شورت بیکنی فاق بلند

سایز : اسمال ( قواره بزرگ )

قد فاق شورت : ۲۷.۵ سانتیمتر ( فاق بلند )

کد لباس : swi2154468 

بیکینی مشکی زنانه دو تکه شیک برند شین ( shein ) طرح کبریتی

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا مشکی دو تیکه شیک زنانه برند شین ( shein ) از طرح کبریتی ریز و دارای نخ پنبه با سوتین مایو کاپدار متحرک بنددار و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال - مدیوم

قد فاق شورت: اسمال:( ۲۲ سانتیمتر)- مدیوم:( ۲۲.۵ سانتیمتر)

کد لباس : swi2732487 

ست لباس بیکینی مایویی زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) چند رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

ست لباس بیکینی مایویی زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) چند رنگ با مایو سوتین قزن دار و بند قابل تنظیم با ست شورت بیکنی فاق بلند

سایز : لارج ( قواره بزرگ )

قد فاق شورت : ۳۲ سانتیمتر

کد لباس : swi6702759 

ست لباس شنا بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

ست لباس شنا بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ بنددار گرهی با طرح قلب های ریز

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi2782224 

بیکینی مایو بصورت نیم تنه دکلته دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح کبریتی آبی رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو بصورت نیم تنه دکلته دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح کبریتی آبی رنگ با نیم تنه مایویی کشی پد دار متحرک با بندهای قابل تنظیم با ست شورت مایو مدل هفت

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi4361599 

ست لباس مایو بیکینی جلو باز دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) سبز ( یشمی )

۳۶۰,۰۰۰ تومان

ست لباس مایو بیکینی جلو باز دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) سبز ( یشمی ) رنگ با مایو سوتینی چین دار مدل بند گرهی با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi5649577 

ست مایو بیکینی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک و یکسره با بند رکابی پهن و چین در وسط سینه  و شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۱۸ سانتیمتر ( فاق کوتاه)

کد لباس : swi47922302 

ست لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ با مایو سوتینی بندی طرح گلدار و شورت بکینی طرح ابر و باد بنددار کناره باز

سایز : لارج

قد فاق شورت: ۲۳ سانتیمتر

کد لباس :swi1672792 

مایو نیمه پوشیده دامنی شلواردار آستین کوتاه لایف ( life ) مشکی رنگ

۷۲۰,۰۰۰ تومان
مایو نیمه اسلامی دامنی آستین دار کوتاه و شلوار نیمه بلند چسبیده ( یکسره ) زنانه برند لایف ( Life ) دارای کاپ متحرک و زیپ در پشت مایو با جنس استرچ ضد کلر به رنگ مشکی طرح برگ بزرگ 

سایز : ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶ - ۴۸

کد لباس : swi6753081مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

مایو اسلیپ یکسره مجلسی خاص و شیک زنانه برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا اسلیپ یکسره مجلسی خاص و شیک یک تیکه زنانه برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ با بالاتنه قزن دار در پشت کمر و دارای بند ضربدری در پشت و بند قابل تنظیم و کاپدار متحرک

سایز : اسمال

کد لباس : swi6803998