مایو کاپ دار زنانه و دخترانه دامن دار ، دامنی سایز بزرگ خارجی و مایو کاپدار ضخیم مناسب استخر و شنا

مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

 

آیا به‌دنبال یک تجربه شگفت انگیز در ساحل هستید ؟ آیا دوست دارید با استایل منحصر به فرد و شیک خودتان را به نمایش بگذارید؟ یکی از بهترین انتخاب‌ها مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه خواهد بود که علاوه بر زیبایی ظاهری این مایو با ویژگی‌های عالی تجهیز شده است. به صورت گسترده‌ای در محیط‌های مختلف مانند سواحل و همچنین رشته‌های ورزشی متعددی کاربرد دارد.

 در اینجا از شما دعوت می‌کنم با مطالعه این مقاله شناخت خود را نسبت به مزایا و کاربردهای بیکینی کاپ‌ دار بیشتر کنید تا بتوانید متناسب با نیاز خودتان انتخابی مناسب را در این زمینه داشته باشید.

ساتِرال

مایو های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

مایو کاپدار و فنردار زنانه دارای تور برند فیتن ( Fitan ) مشکی رنگ

۴۸۰,۰۰۰ تومان

مایو کاپ دار فیتن ( Fitan ) زنانه اسلیپ بصورت فنردار ضد کلر با طرح مجلسی خاص و شیک مشکی رنگ با بند قابل تنظیم روی شانه

سایز : لارج - ایکس لارج

دور سینه مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۱ سانتیمتر )

دور کمر مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور باسن مایو : ( لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi0599219 

مایو تاپ شلوارک دار زنانه سه تیکه با کاپ نسبتا ضخیم جداشونده سفید و طوسی

۵۹۰,۰۰۰ تومان

مایو شلوارک دار زنانه سه تیکه مدل تاپ مایو بلند با کاپ نسبتا ضخیم متحرک به همراه مایو شلوارک و شورت مایویی طرح نت موسیقی به رنگ های طوسی ، سفید و مشکی

سایز : مدیوم - لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج

دور کمر تاپ مایویی : ( مدیوم :  ۶۰ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور کمر در شلوارک و شورت : ( مدیوم : ۵۸ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

قد شلوارک : ( مدیوم : ۲۲ سانتیمتر ) - ( لارج : ۲۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۲۴ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۲۶ سانتیمتر )

قد فاق شورت : ( مدیوم : ۲۳.۵ سانتیمتر ) - ( لارج : ۲۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۲۵ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۲۶ سانتیمتر )

کد لباس : swi2175033 

مایو ۴ تیکه شلوارک دار با رویه تاپ و سوتین کاپ ضخیم فنردار زنانه

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مایو ۴ تیکه زنانه با رویه تاپ و شلوارک دار طرح پاپیون مشکی رنگ و سوتین مایویی کاپ ضخیم و فنردار و ست شرت بیکینی مشکی ساده

سایز : مدیوم و ایکس لارج

قد فاق شورت:  ( مدیوم : ۲۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۲۲ سانتیمتر )

کد لباس : swi1630453 

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ با سوتین مایو کاپدار ضخیم و قزن دار با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز دارای چین در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۱.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi7827559 

بیکینی مایو کاپدار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

۴۲۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو کاپدار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با سوتین مایو با کاپ اسفنجی ضخیم و ثابت و ست مایو شورتی بنددار در پهلو

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۱۸ سانتیمتر ( فاق کوتاه )

کد لباس : swi1103137 

ست بیکینی مایو فانتزی شیک زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ

۴۲۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی مایو فانتزی شیک زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ با سوتین مایویی کاپ دار اسفنجی ضخیم بصورت بند گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۱۸ سانتیمتر ( فاق کوتاه )

کد لباس : swi1364833 

ست بیکینی مایو فنردار با کاپ ضخیم شیک برند شین ( shein ) رنگ نارنجی پرتقالی

۴۲۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی مایو فنردار با کاپ ضخیم شیک برند شین ( shein ) رنگ نارنجی پرتقالی با سوتین مایو کاپ دار ضخیم ثابت و فنردار

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۱۸ سانتیمتر ( فاق کوتاه )

کد لباس : swi4056839 

ست مایو بیکینی کاپدار ضخیم و فنردار زنانه برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ

۳۹۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی کاپدار ضخیم و فنردار زنانه مدل پلیسه ای برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ مجلسی خاص و شیک دو تیکه پشت باز زنانه  با سوتین مایو قزن دار با بند قابل تنظیم و شورت بیکینی کناره باز و دارای پلیسه کامل بنددار

سایز : اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۴.۵ سانتیمتر) - ( مدیوم: ۲۵.۵ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۶ سانتیمتر)

کد لباس : swi0785704 

مایو کاپ دار ضخیم و فنردار و پادار دامنی ( شلوارک چسبیده زیر دامن ) زنانه

۴۵۰,۰۰۰ تومان

مایو دامنی کاپ دار ضخیم و فنردار { جک دار } ( فرم دهنده سینه ) و پادار سرهمی ( شلوارک پادار زیر دامن چسبیده است ) سبز رنگ با طرح ساده با انتهای دامن توری دارای حالت کشی

سایز : مدیوم - لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج ( قواره کوچک : توصیه می شود یک سایز بزرگ‌تر نسبت به سایز خود انتخاب کنید )

زیر سینه لباس :  ( مدیوم : ۶۲ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۲ سانتیمتر )

دور کمر لباس : ( مدیوم : ۵۸ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۵ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر )

کد لباس : swi7057764 

مایو کاپ‌ دار چیست؟

مایو ( بیکینی ) کاپ‌ دار یک نوع لباس شنا است که برای استفاده در حمام‌ها، استخرها و سواحل طراحی شده است. این مایو به صورت یک تکه بدنه دارد و قسمت بالایی سینه‌ها را پوشش می‌دهد و در قسمت پایینی هم مجذور شکل است، این طراحی به صورتی است که بخش سینه کاپ‌ هایی دارد که معمولاً جنس کاپ‌  مایو کاپ‌ دار پارچه‌های ارگانیک قابل شستشو است. این لباس مخصوص شنا برای استفاده راحت‌تر به تسمه‌ها و بندهای قابل تنظیم مجهز می‌شود.

این طراحی مایو زنانه برای سینه‌ های بزرگ است که سبک کاملاً متفاوتی از انواع لباس بیکینی دیگر دارد به طوری که ترکیبی از طراحی زیبا، رنگ‌های خیره کننده، الگوهای منحصربه‌فرد و کاپ طرح‌دار لمس متفاوتی به فضا می‌دهد.

مایو کاپ دار چیست ؟ تعریف مایو کاپ دار یعنی چه

مایو های کاپ‌ دار زنانه و دخترانه در چه مواردی کاربرد دارند؟

امروزه استفاده از مایو کاپ‌ دار محدود به شنا و استخر نیست و به راحتی می‌توان آن‌ها را در ساحل‌ها و مناطق آبی دیگر نیز مورد استفاده قرار داد و ظاهری منحصر به فرد و شیک را به معرض نمایش گذاشت. از زمان گذشته تا به امروز  بیکینی کاپ‌ دار با طراحی‌ها و جزئیات بسیار در مد شنا نقش مهمی داشته‌اند و از آنجا که به عنوان نمادی از زیبایی شناخته شده‌اند در آینده نیز تاثیر خواهند گذاشت، از انواع کاربردهای آن  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شنا و دیدار در استخر

بیکینی کاپ‌ دار به عنوان یک مایو برای شنا در استخر و حضور در دیدارها و رقابت‌های شنا استفاده می‌شود. با کاپ پوشیده در قسمت سینه این لباس شنا به شما راحتی و استحکام بیشتری در آب می‌دهد و باعث افزایش عملکرد در شنا می‌شود.

ساحل و تفریحات دریایی

از بیکینی کاپ‌ دار می‌توان در زمان تفریحات دریایی و ساحلی استفاده کرد. می‌توانید با این لباس در ساحل آفتاب بگیرید و به راحتی از فعالیت در آب لذت ببرید.

کاربرد مایو کاپ دار زنانه برای شنا در استخر ، دریا ، پارک آبی و موج آبی

جلسات آب، اسنورکلینگ و غواصی

اگر به اسنورکلینگ، جلسات آبی یا غواصی علاقه‌مند هستید، مایو کاپ‌ دار و دامن دار زنانه و دخترانه می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. این لباس شنا توانایی محافظت و حمایت از بدن در محیط آب را دارد و راحتی به انعطاف‌پذیری لازم برای فعالیت‌های آبی را به شما می‌دهد.

کلاس‌های آبی و ورزش‌های آبی

اگر در حال حاضر در کلاس‌های آبی شرکت می‌کنید، مایو کاپ‌ دار خارجی همچون فیتن به عنوان یک لباس مناسب برای این فعالیت‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از مایوی کاپ‌ دار ( سایز بزرگ ) می‌توانید به آسانی در کلاس‌های شنا، ایروبیک آبی یا سایر ورزش‌های آبی فعالیت کنید.

مایو کاپ‌ دار مناسب برای هر فردی خواهد بود که علاقمند به استفاده از یک لباس شنا با استایل و طراحی خاص است و همچنین به طور همزمان راحتی و استحکام لازم در آب را ارائه دهد. از جمله مایوهای زنانه برای سینه‌های بزرگ است که حمایت کافی را از بدن برای داشتن ظاهر مناسب انجام می‌دهد.

مزایای مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

این نوع از مایو به صورت بنددار طراحی شده است که بسیار مناسب برای استفاده در ساحل استخر فعالیت‌های آبی مختلف است. برخی از مزایای مایو کاپ‌ دار عبارت هستند از:

مزایای مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

راحتی: به دلیل وجود بند قابل تنظیم، راحتی بیشتری در حین استفاده ارائه می‌دهد.

پوشش پشت: با وجود بندهای قابل تنظیم به راحتی پشت و سینه را پوشش می‌دهند و حفاظت لازم را در برابر آفتاب و عوامل خارجی فراهم می‌کند.

طول عمر بالا: به دلیل استفاده از جنس‌های با کیفیت، ماندگاری و طول عمر مایو کاپ‌ دار بیشتر است. این به معنای صرفه‌جویی در هزینه و زمان برای خرید، تعویض یا تعمیر مایو است.

طراحی منحصربه‌فرد: مایو کاپ‌ دار در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در دسترس است و شما می‌توانید انتخابی داشته باشید که با سلیقه خودتان همخوانی دارد.

حفاظت از حس شخصیت: بعضی از افراد تمایل دارند در حین استفاده از لباس‌های شنا حس شخصیت خود را حفظ کنند. مایو کاپ‌ دار ( دامنی و دامن دار سایز بزرگ ) به شما این فرصت را می‌دهد که به راحتی در فعالیت‌های آبی شرکت کنید.

قابل استفاده در فعالیت های ورزشی: مایو کاپ‌ دار خارجی به علت قابلیت پوشش قسمت پشت بدن مناسب برای فعالیت‌های ورزشی نظیر شنا و … است.

معایب مایو کاپ‌ دار زنانه

همانطور که گفته شد مایو کاپ‌ دار دارای مزایای خاصی است اما در کنار تمامی این مزایا معایبی هم دارد. برخی از این معایب شامل موارد زیر است:

معایب مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

 عدم راحتی: بسته بودن و قرار گرفتن بخشی از بدن درون مایوی کاپ‌ دار می‌تواند عدم راحتی را برای برخی از افراد ایجاد کند.

 سختی در پوشیدن و خارج کردن: در مقایسه با مایوهای بدون بند پوشش و خارج کردن بیکینی کاپ‌ دار ممکن است کمی دشوار و زمانبر باشد.

سوزش پوست و آلرژی: امکان دارد برخی افراد در مورد آلرژی و حساسیت‌های پوستی نسبت به بیکینی کاپ‌ دار مطمئن نباشند. به خصوص اگر از نوع لاتکسی آن استفاده شود، احتمال بروز خصوصی و آلرژی وجود دارد.

اهمیت هر یک از معایب فوق بسته به ترجیحات شخصی و نیازهای شخصی شما است. برای برخی افراد این معایب ضروری هستند، در حالی که برای دیگران شاید ناراحتی قابل توجهی به همراه نباشند.

خرید مایو کاپ‌ دار به چه افرادی توصیه می‌شود؟

خرید مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه به دسته‌ای از افراد توصیه می‌شود که به دنبال لباس شنا شیک و بی‌نظیر هستند که با اعتمادبه‌نفس بالایی در ساحل و یا استخر خود را نشان دهند. این مدل مایو مخصوص افراد ذیل خواهد بود:

خرید مایو کاپ دار زنانه و دخترانه سایز بزرگ و ضخیم ، دامن دار ، شلوارک دار خارجی

اهمیت و استفاده از مایو کاپ‌ دار بستگی به ترجیحات شخصی و نیازهای خاص افراد دارد، این توضیحات می‌تواند به همه افراد راهنمایی بسیاری کند.

تاریخچه مایو کاپ‌ دار

استفاده از مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه به عنوان یک لباس شنا با تاریخچه قدیمی همراه است. برخی از تمثال‌های باستانی برهمن، مصر و مناطق دیگر نشان می‌دهد که زنان در طول استفاده از حمام‌های عمومی گاهی از لباس‌هایی با کاپ در قسمت سینه استفاده می‌کردند؛ اما به عنوان یک قسمت اصلی مایو کاپ‌ دار در سال‌های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ به عنوان تغییری در مد و فشن برجسته شد.

در این دوره تکه‌ های لباس شنا با طراحی‌های الگویی و کاپ در قسمت سینه محبوبیت بیشتری پیدا کردند. این طراحی‌های زیبا متناسب با سبک ورزشکاران سابق بود و به این علت برای استفاده‌کنندگان در ساحل و استخر پرطرفدار شدند. در سال‌های پس از این دوره طراحی و استفاده از مایو کاپ‌ دار ( دامن دار و دامنی سایز بزرگ ) به شکل متعالی پیشرفت کرد، لباس‌ها به شکل‌ها و طرح‌های متنوعی معرفی شدند و استایل‌های مختلفی از ساده تا فانتزی شکل گرفتند.

کلام آخر در مورد بیکینی و مایو کاپ دار زنانه و دخترانه

هدف از این مقاله آشنایی شما با بیکینی کاپ‌ دار بود و همچنین بیان ویژگی‌هایی که سبب تمایز این مدل از دیگر انواع بیکینی می‌شود. مایو کاپ‌ دار خارجی مثل فیتن گزینه خاص برای داشتن لحظاتی بی‌نظیر است که امیدوارم با توجه به نکات گفته شده خریدی کاربردی و درست داشته باشید. هدف از خرید مایو گذراندن لحظات مفرح در استخر یا ساحل برای کسب آرامش و سلامتی روحی و جسمی خواهد بود.

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.

کانال تلگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

پیج اینستاگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا و آموزش شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

لباس شنا مایو زنانه طرح شطرنجی دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

لباس شنا مایو زنانه طرح شطرنجی دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ با مایو سوتینی مثلث شکل با پد اسفنجی متحرک

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲.۵ سانتیمترکد لباس : swi4287561 

مایو یک تکه سرهمی زنانه خاص برند شین ( shein ) سفید رنگ

۴۵۰,۰۰۰ تومان

مایو یک تکه سرهمی زنانه خاص برند شین ( shein ) سفید رنگ با کاپ اسفنجی نسبتا ضخیم با بندهای قابل تنظیم به حالت ضربدر و دارای ۲ قزن در پشت

سایز : لارج

کد لباس : swi7945357 

بیکینی مایو مونوکینی یکسره پادار خاص زنانه برند شین ( shein ) طرح پلنگی بنفش و سفید

۴۴۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مونوکینی یکسره پادار یک تیکه خاص و شیک زنانه برند شین ( shein ) طرح پلنگی بنفش و سفید رنگ با بالاتنه یکسره و دارای کاپ و دارای بند گرهدار پشت گردن و پایین تنه شلوارک دار

سایز : اسمال - لارج

دور کمر: ( اسمال : ۶۲ سانتیمتر) - ( لارج:  ۶۸ سانتیمتر)

کد لباس : swi6826704 

مایو دامنی بدون آستین و پادار بصورت یکسره برند لایف ( Life ) مشکی و سبز

۵۷۰,۰۰۰ تومان
مایو دامنی بدون آستین شلوارک دار ( پادار ) چسبیده زیر دامن بصورت یکسره برند لایف ( Life ) کاپ دار متحرک ضد کلر به رنگ مشکی و سبز 

سایز : ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶

کد لباس : swi6904127مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

بیکنی مایو استخری زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو استخر زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) آبی رنگ از جنس کبریتی ریز با سوتین مایو کاپدار متحرک بنددار و ست شورت بیکینی مدل هفت

سایز : مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( مدیوم: ۲۲.۵ سانتیمتر)- ( لارج: ۲۳.۵ سانتیمتر)

کد لباس : swi6960857 

لباس شنا بیکنی زنانه دو تیکه شین ( shein ) طرح گلدار آبی رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

لباس شنا بیکنی زنانه دو تیکه شین ( shein ) طرح گلدار آبی رنگ با سوتین بیکینی پد دار اسفنجی متحرک مثلثی شکل با ست شورت مایویی بنددار گرهی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi1529411 

بیکینی مایو نیم تنه خاص و شیک دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) قرمز و سفید رنگ

۳۹۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی خاص و شیک دو تیکه نیم تنه کوتاه زنانه برند شین ( shein ) قرمز و سفید رنگ با سوتین مایو مدل چپ و راست با گره در پهلو و کاپدار متحرک با بند قابل تنظیم و شورت بیکینی کناره باز

سایز : مدیوم - لارج

قد فاق شورت: فاق بلند ( مدیوم: ۲۹ سانتیمتر) - ( لارج: ۳۰ سانتیمتر)

کد لباس : swi6020028 

بیکنی شنا و استخری زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) سرمه ای رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

بیکنی شنا و استخری زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) سرمه ای رنگ مدل بند گرهی

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi8989283 

مایو دامنی شلوارک دار سایز برزگ نیمه پوشیده سرمه ای رنگ

۵۷۰,۰۰۰ تومان

مایو دامنی شلوارک دار جدا زنانه دو تکه نیمه پوشیده سایز بزرگ مناسب برای افراد چاق بصورت بند رکابی قابل تنظیم و زیر سینه کلوش سرمه ای رنگ با کاپ متحرک و شلوارک مایو طرح ساده دارای حالت کشی

سایز : مدیوم - لارج - دو ایکس لارج - سه ایکس لارج - چهار ایکس لارج - پنج ایکس لارج

دور سینه مایو : ( مدیوم: ۷۲ سانتیمتر ) - ( لارج:  ۷۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج: ۸۶ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج: ۸۸ سانتیمتر ) - ( چهار ایکس لارج: ۹۰ سانتیمتر ) - ( پنج ایکس لارج: ۹۲ سانتیمتر )

دور کمر شورت :  ( مدیوم: ۶۲ سانتیمتر ) - ( لارج:  ۶۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج: ۷۲ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج: ۷۸ سانتیمتر ) - ( چهار ایکس لارج: ۸۲ سانتیمتر ) - ( پنج ایکس لارج: ۸۵ سانتیمتر )

قد فاق شورت : ( مدیوم: ۲۱ سانتیمتر ) - ( لارج:  ۲۲ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج: ۲۴.۵ سانتیمتر ) - ( سه ایکس لارج: ۲۵.۵ سانتیمتر ) - ( چهار ایکس لارج: ۲۶.۵ سانتیمتر ) - ( پنج ایکس لارج: ۲۷.۵ سانتیمتر )

کد لباس : swi2244194 

مایو بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی و سفید رنگ

۲۹۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) مشکی و سفید رنگ بصورت ست شورت و سوتین مایو مخصوص شنا و استخر

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi5292106 

ست مایو بیکینی مشکی ساده و شیک مناسب شنا و استخر دو تیکه زنانه برند شین ( shein )

۳۶۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی مشکی ساده و شیک مناسب شنا و استخر دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) با سوتین مایو مربع شکل قزن دار در پشت و بند رکابی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۰ سانتیمتر

کد لباس : swi0924527 

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ با سوتین مایو کاپدار ضخیم و قزن دار با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز دارای چین در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۱.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi7827559 

باندوکینی جلو باز زنانه شیک برند شین ( shein ) نارنجی رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

بیکینی باندوکینی جلوباز شیک برند شین ( shein ) نارنجی رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک و دارای بند گرهدار عرض سینه و ست شورت بیکینی کناره باز بنددار

سایز : اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۰ سانتیمتر) - ( مدیوم: ۲۰.۵ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۱.۵ سانتیمتر)

کد لباس : swi1549564 

بیکینی باندوکینی دکلته زنانه برند شین ( shein ) نارنجی رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی باندوکینی دو تیکه دکلته نیم تنه کوتاه شیک زنانه برند شین ( shein ) نارنجی رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک دارای بند متحرک در پشت و چین در وسط و ست شورت بیکینی کناره بازگرهدار و دارای چین در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi7588896 

بیکینی مایو زنانه دو تیکه زنانه شین ( shein ) طرح پرچم قرمز و آبی رنگ

۳۳۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو زنانه دو تیکه زنانه شین ( shein ) طرح پرچم قرمز و آبی رنگ با نیم تنه مایویی کاپ دار اسفنجی متحرک با شورت مایو فاق بلند طرح ابر و بادی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۴.۵ سانتیمترکد لباس : swi2499894 

مایو بیکینی باندوکینی دو تیکه دکلته زنانه برند شین ( shein ) صورتی رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی باندوکینی دو تیکه دکلته زنانه برند شین ( shein ) صورتی رنگ با سوتین مایو قزن دار و کاپدار متحرک و چین در وسط سینه با بند قابل تنظیم عرض سینه و ست شورت بیکینی کناره باز با چین در پشت

سایز : ایکس اسمال - اسمال

قد فاق شورت: ( ایکس اسمال: ۲۰.۵ سانتیمتر) - ( اسمال: ۲۲ ساتیمتر)

کد لباس : swi0151331 

مایو بیکینی جلوباز دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) سبز رنگ زیتونی

۳۵۰,۰۰۰ تومان

مایو بیکینی جلوباز دو تیکه زنانه مارک شین ( shein ) سبز رنگ زیتونی با سوتین مایو چین دار جلوباز با کاپ اسفنجی متحرک با ست شورت مایویی بنددار در پهلو

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi2533917 

لباس مایو شنا طرح کارتونی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) سرمه ای رنگ

۲۷۰,۰۰۰ تومان

لباس مایو شنا طرح کارتونی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) سرمه ای رنگ با طرح دایناسور کاپ دار اسفنجی متحرک با شورت مایو بندی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمترکد لباس : swi6489840 

بیکینی دو تیکه شنا زنانه مارک شین ( shein ) زرد رنگ

۲۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی دو تیکه شنا زنانه مارک شین ( shein ) زرد رنگ طرح گل ریز مناسب برای استخر بانوان با مایو سوتینی مثلث شکل پددار متحرک بندی گرهی دور گردن و پشت کمر

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi4513757 

لباس مایو بیکینی استخری حلقه دار زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) صورتی رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

لباس مایو بیکینی استخری حلقه دار زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) صورتی رنگ با مایو سوتینی بنددار تنظیمی و حلقه در وسط کاپ ها با ست شورت مایو بندی در پهلو

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi2052988 

بیکینی مایو بصورت نیم تنه دکلته دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح کبریتی آبی رنگ

۳۷۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو بصورت نیم تنه دکلته دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح کبریتی آبی رنگ با نیم تنه مایویی کشی پد دار متحرک با بندهای قابل تنظیم با ست شورت مایو مدل هفت

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمتر

کد لباس : swi4361599 

بیکینی مناسب استخر و شنا زنانه حلقه دار دو تکه مارک شین ( shein ) چند رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مناسب استخر و شنا زنانه حلقه دار دو تکه مارک شین ( shein ) چند رنگ طرح چهارخانه با سوتین مایو قزن دار با بندهای پهن دارای حلقه در وسط کاپ ها

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۵ سانتیمتر

کد لباس : swi6717867 

بیکینی زنانه برند شین ( shein ) دو تیکه طرح گلدار صورتی و سفید رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی شیک دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح گلدار صورتی و سفید رنگ ضد آب با سوتین مایو یکسره کاپدار متحرک با بند قابل تنظیم و شورت بیکینی هفت

سایز : اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۱ سانتیمتر) - ( مدیوم: ۲۱.۵ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۲ سانتیمتر)

کد لباس : swi6308042 

بیکینی مایو شنا دو تیکه زنانه نیم تنه کوتاه برند شین ( shein ) قرمز و سفید رنگ

۳۴۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا مجلسی و شیک دو تیکه زنانه نیم تنه کوتاه برند شین ( shein ) قرمز و سفید رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره و مدل یکطرفه و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : مدیوم - لارج

قد فاق شورت: فاق بلند ( مدیوم : ۲۵ سانتیمتر) - ( لارج : ۲۶ سانتیمتر)

کد لباس : swi9284557 

ست بیکینی مایو فانتزی شیک زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ

۴۲۰,۰۰۰ تومان

ست بیکینی مایو فانتزی شیک زنانه دو تکه مارک شین ( shein ) زرد رنگ با سوتین مایویی کاپ دار اسفنجی ضخیم بصورت بند گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۱۸ سانتیمتر ( فاق کوتاه )

کد لباس : swi1364833 

بیکینی مایو فنردار زنانه خاص دو تیکه برند شین ( shein ) چند رنگ

۳۸۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو فنردار زنانه خاص دو تیکه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح ابر و باد با سوتین مایو فنردار و قزن دار با بندهای قابل تنظیم و ست شورت بی کینی مدل بند در پهلو

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi3617835 

مایو بیکنی شنا طرح کبریتی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) صورتی رنگ

۳۵۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو شنا صورتی طرح کبریتی ریز دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) شیک با سوتین مایو کاپدار متحرک و قزن دار قفلی در پشت و ست شورت بیکینی مدل هفت

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۱ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۳ سانتیمتر)

کد لباس : swi0075253 

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

۴۸۰,۰۰۰ تومان

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح کبریتی با بندهای دور گردن و پشت کمر گرهی

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۱۹.۵ سانتیمتر

کد لباس : swi1701829 

لباس بیکینی زنانه شیک دو تیکه برند شین ( shein ) آبی رنگ

۳۶۰,۰۰۰ تومان

ست مایو بیکینی شیک دو تیکه پشت باز زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک با بندهای گرهدار پشت گردن و کمر و شورت بیکینی کناره باز گرهدار یکطرفه

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۰.۵ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۱ سانتیمتر)

کد لباس : swi2159912 

بیکینی مایو مجلسی خیلی خاص شیک زنانه دو تکه برند شین ( shein )

۳۹۰,۰۰۰ تومان

بیکینی مایو مجلسی خیلی خاص شیک زنانه دو تکه برند شین ( shein ) با سوتین مایو زنجیر دار طلایی خاص با کاپ متحرک اسفنجی سفید رنگ با ست شورت بیکینی آبی رنگ

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi9866451 

لباس مایو بیکینی با جنس لمه خاص زنانه دو تیکه مارک شین ( shein )

۳۴۰,۰۰۰ تومان

لباس مایو بیکینی با جنس لمه خاص زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) با سوتین مایو بنددار قابل تنظیم با نوار کشی پهن در قسمت زیر سینه و ست شورت مایویی فاق بلند با کمر کشی پهن

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۵ سانتیمترکد لباس : swi3324791 

مایو یک تکه سرهمی زنانه برند شین ( Shein ) طرح برگ درشت صورتی رنگ

۴۳۰,۰۰۰ تومان

لباس مایو شنا یک تکه زنانه سرهمی مارک شین ( shein ) رنگ صورتی با برگ های سبز رنگ یکسره با بند ضربندری در پشت و دور کمر در جلو طرح هاوایی با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : اسمال - مدیوم - ایکس لارج

کد لباس : swi4157829