مایو کاپ دار زنانه و دخترانه دامن دار ، دامنی سایز بزرگ خارجی و مایو کاپدار ضخیم مناسب استخر و شنا

مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

 

آیا به‌دنبال یک تجربه شگفت انگیز در ساحل هستید ؟ آیا دوست دارید با استایل منحصر به فرد و شیک خودتان را به نمایش بگذارید؟ یکی از بهترین انتخاب‌ها مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه خواهد بود که علاوه بر زیبایی ظاهری این مایو با ویژگی‌های عالی تجهیز شده است. به صورت گسترده‌ای در محیط‌های مختلف مانند سواحل و همچنین رشته‌های ورزشی متعددی کاربرد دارد.

 در اینجا از شما دعوت می‌کنم با مطالعه این مقاله شناخت خود را نسبت به مزایا و کاربردهای بیکینی کاپ‌ دار بیشتر کنید تا بتوانید متناسب با نیاز خودتان انتخابی مناسب را در این زمینه داشته باشید.

ساتِرال

مایو های کاپ دار

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

مایو کاپدار و فنردار زنانه دارای تور برند فیتن ( Fitan ) مشکی رنگ

490,000 تومان

مایو کاپ دار فیتن ( Fitan ) زنانه اسلیپ بصورت فنردار ضد کلر با طرح مجلسی خاص و شیک مشکی رنگ با بند قابل تنظیم روی شانه

سایز : لارج - ایکس لارج

دور سینه مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۱ سانتیمتر )

دور کمر مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور باسن مایو : ( لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi0599219 

مایو تاپ شلوارک دار زنانه سه تیکه با کاپ نسبتا ضخیم جداشونده سفید و طوسی

590,000 تومان

مایو شلوارک دار زنانه سه تیکه مدل تاپ مایو بلند با کاپ نسبتا ضخیم متحرک به همراه مایو شلوارک و شورت مایویی طرح نت موسیقی به رنگ های طوسی ، سفید و مشکی

سایز : مدیوم - لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج

دور سینه مایو : ( مدیوم : ۶۸ سانتیمتر ) - ( لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۴ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۸ سانتیمتر )

دور کمر تاپ مایویی : ( مدیوم :  ۶۰ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور کمر در شلوارک و شورت : ( مدیوم : ۵۸ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۱ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۴ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

قد شلوارک : ( مدیوم : ۲۲ سانتیمتر ) - ( لارج : ۲۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۲۴ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۲۶ سانتیمتر )

قد فاق شورت : ( مدیوم : ۲۳.۵ سانتیمتر ) - ( لارج : ۲۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۲۵ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۲۶ سانتیمتر )

کد لباس : swi2175033 

ست مایو بیکینی کاپدار ضخیم و فنردار زنانه برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ

440,000 تومان

ست مایو بیکینی کاپدار ضخیم و فنردار زنانه مدل پلیسه ای برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ مجلسی خاص و شیک دو تیکه پشت باز زنانه  با سوتین مایو قزن دار با بند قابل تنظیم و شورت بیکینی کناره باز و دارای پلیسه کامل بنددار

سایز : اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: 24.5 سانتیمتر) - ( مدیوم: 25.5 سانتیمتر) - ( لارج: 26 سانتیمتر)

کد لباس : swi0785704  

بیکینی مایو کاپ دار ضخیم دو تکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ

380,000 تومان

ست مایو بیکینی کاپ دار ضخیم دو تیکه شیک و ساده زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ با سوتین مایو با کاپ ضخیم و دارای بند گرهدار در پشت و شورت بیکینی کناره باز بند دار

سایز : مدیوم

قد فاق شورت: 23 سانتیمتر

کد لباس : swi5256436  

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ

430,000 تومان

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) کرمی رنگ با سوتین مایو کاپدار ضخیم و قزن دار با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز دارای چین در پشت

سایز : اسمال

قد فاق شورت: 21.5 سانتیمتر

کد لباس : swi7827559  

مایو کاپ دار ضخیم و فنردار و پادار دامنی ( شلوارک چسبیده زیر دامن ) زنانه

450,000 تومان

مایو دامنی کاپ دار ضخیم و فنردار { جک دار } ( فرم دهنده سینه ) و پادار سرهمی ( شلوارک پادار زیر دامن چسبیده است ) سبز رنگ با طرح ساده با انتهای دامن توری دارای حالت کشی

سایز : مدیوم - لارج - ایکس لارج - دو ایکس لارج ( قواره کوچک : توصیه می شود یک سایز بزرگ‌تر نسبت به سایز خود انتخاب کنید )

دور سینه مایو :  ( مدیوم : ۶۲ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۶ سانتیمتر )

زیر سینه مایو :  ( مدیوم : ۶۲ سانتیمتر ) - ( لارج : ۶۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۷۲ سانتیمتر )

دور کمر مایو : ( مدیوم : ۵۴ سانتیمتر ) - ( لارج : ۵۶ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۶۸ سانتیمتر )

دور باسن شلوارک : ( مدیوم : ۶۸ سانتیمتر ) - ( لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۶ سانتیمتر ) - ( دو ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi7057764 

مایو کاپ دار زنانه اسلیپ فیتن ( Fitan ) طرح راه راه مشکی و سفید

490,000 تومان

مایو کاپ دار فیتن ( Fitan ) زنانه اسلیپ طرح راه راه مشکی و سفید بصورت فنردار ضد کلر با طرح مجلسی شیک و خاص با بند گرهی دور گردن

سایز : لارج - ایکس لارج

دور سینه مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۱ سانتیمتر )

دور کمر مایو : ( لارج : ۶۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور باسن مایو : ( لارج : ۷۲ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi3358822 

مایو ۴ تیکه شلوارک دار با رویه تاپ و سوتین کاپ ضخیم فنردار زنانه

550,000 تومان

مایو ۴ تیکه زنانه با رویه تاپ و شلوارک دار طرح پاپیون مشکی رنگ و سوتین مایویی کاپ ضخیم و فنردار و ست شرت بیکینی مشکی ساده

سایز : مدیوم و ایکس لارج

دور کمر شورت:  ( مدیوم : ۶۴ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۲ سانتیمتر )

دور کمر شلوارک :  ( مدیوم : ۶۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۶۴ سانتیمتر )

قد فاق شورت:  ( مدیوم : ۲۱ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۲۲ سانتیمتر )

سایر اطلاعات سایز بندی را با کلیک بر روی دکمه راهنمای سایز مشاهده نمایید.

توجه : دور کمر شورت و شلوارک با هم متفاوت می باشد { دور کمر شلوارک کوچک تر و دارای خاصیت کشسانی کمتری است }

کد لباس : swi1630453 

مایو کاپ‌ دار چیست؟

مایو ( بیکینی ) کاپ‌ دار یک نوع لباس شنا است که برای استفاده در حمام‌ها، استخرها و سواحل طراحی شده است. این مایو به صورت یک تکه بدنه دارد و قسمت بالایی سینه‌ها را پوشش می‌دهد و در قسمت پایینی هم مجذور شکل است، این طراحی به صورتی است که بخش سینه کاپ‌ هایی دارد که معمولاً جنس کاپ‌  مایو کاپ‌ دار پارچه‌های ارگانیک قابل شستشو است. این لباس مخصوص شنا برای استفاده راحت‌تر به تسمه‌ها و بندهای قابل تنظیم مجهز می‌شود.

این طراحی مایو زنانه برای سینه‌ های بزرگ است که سبک کاملاً متفاوتی از انواع لباس بیکینی دیگر دارد به طوری که ترکیبی از طراحی زیبا، رنگ‌های خیره کننده، الگوهای منحصربه‌فرد و کاپ طرح‌دار لمس متفاوتی به فضا می‌دهد.

مایو کاپ دار چیست ؟ تعریف مایو کاپ دار یعنی چه

مایو های کاپ‌ دار زنانه و دخترانه در چه مواردی کاربرد دارند؟

امروزه استفاده از مایو کاپ‌ دار محدود به شنا و استخر نیست و به راحتی می‌توان آن‌ها را در ساحل‌ها و مناطق آبی دیگر نیز مورد استفاده قرار داد و ظاهری منحصر به فرد و شیک را به معرض نمایش گذاشت. از زمان گذشته تا به امروز  بیکینی کاپ‌ دار با طراحی‌ها و جزئیات بسیار در مد شنا نقش مهمی داشته‌اند و از آنجا که به عنوان نمادی از زیبایی شناخته شده‌اند در آینده نیز تاثیر خواهند گذاشت، از انواع کاربردهای آن  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شنا و دیدار در استخر

بیکینی کاپ‌ دار به عنوان یک مایو برای شنا در استخر و حضور در دیدارها و رقابت‌های شنا استفاده می‌شود. با کاپ پوشیده در قسمت سینه این لباس شنا به شما راحتی و استحکام بیشتری در آب می‌دهد و باعث افزایش عملکرد در شنا می‌شود.

ساحل و تفریحات دریایی

از بیکینی کاپ‌ دار می‌توان در زمان تفریحات دریایی و ساحلی استفاده کرد. می‌توانید با این لباس در ساحل آفتاب بگیرید و به راحتی از فعالیت در آب لذت ببرید.

کاربرد مایو کاپ دار زنانه برای شنا در استخر ، دریا ، پارک آبی و موج آبی

جلسات آب، اسنورکلینگ و غواصی

اگر به اسنورکلینگ، جلسات آبی یا غواصی علاقه‌مند هستید، مایو کاپ‌ دار و دامن دار زنانه و دخترانه می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. این لباس شنا توانایی محافظت و حمایت از بدن در محیط آب را دارد و راحتی به انعطاف‌پذیری لازم برای فعالیت‌های آبی را به شما می‌دهد.

کلاس‌های آبی و ورزش‌های آبی

اگر در حال حاضر در کلاس‌های آبی شرکت می‌کنید، مایو کاپ‌ دار خارجی همچون فیتن به عنوان یک لباس مناسب برای این فعالیت‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از مایوی کاپ‌ دار ( سایز بزرگ ) می‌توانید به آسانی در کلاس‌های شنا، ایروبیک آبی یا سایر ورزش‌های آبی فعالیت کنید.

مایو کاپ‌ دار مناسب برای هر فردی خواهد بود که علاقمند به استفاده از یک لباس شنا با استایل و طراحی خاص است و همچنین به طور همزمان راحتی و استحکام لازم در آب را ارائه دهد. از جمله مایوهای زنانه برای سینه‌های بزرگ است که حمایت کافی را از بدن برای داشتن ظاهر مناسب انجام می‌دهد.

مزایای مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

این نوع از مایو به صورت بنددار طراحی شده است که بسیار مناسب برای استفاده در ساحل استخر فعالیت‌های آبی مختلف است. برخی از مزایای مایو کاپ‌ دار عبارت هستند از:

مزایای مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

راحتی: به دلیل وجود بند قابل تنظیم، راحتی بیشتری در حین استفاده ارائه می‌دهد.

پوشش پشت: با وجود بندهای قابل تنظیم به راحتی پشت و سینه را پوشش می‌دهند و حفاظت لازم را در برابر آفتاب و عوامل خارجی فراهم می‌کند.

طول عمر بالا: به دلیل استفاده از جنس‌های با کیفیت، ماندگاری و طول عمر مایو کاپ‌ دار بیشتر است. این به معنای صرفه‌جویی در هزینه و زمان برای خرید، تعویض یا تعمیر مایو است.

طراحی منحصربه‌فرد: مایو کاپ‌ دار در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در دسترس است و شما می‌توانید انتخابی داشته باشید که با سلیقه خودتان همخوانی دارد.

حفاظت از حس شخصیت: بعضی از افراد تمایل دارند در حین استفاده از لباس‌های شنا حس شخصیت خود را حفظ کنند. مایو کاپ‌ دار ( دامنی و دامن دار سایز بزرگ ) به شما این فرصت را می‌دهد که به راحتی در فعالیت‌های آبی شرکت کنید.

قابل استفاده در فعالیت های ورزشی: مایو کاپ‌ دار خارجی به علت قابلیت پوشش قسمت پشت بدن مناسب برای فعالیت‌های ورزشی نظیر شنا و … است.

معایب مایو کاپ‌ دار زنانه

همانطور که گفته شد مایو کاپ‌ دار دارای مزایای خاصی است اما در کنار تمامی این مزایا معایبی هم دارد. برخی از این معایب شامل موارد زیر است:

معایب مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه

 عدم راحتی: بسته بودن و قرار گرفتن بخشی از بدن درون مایوی کاپ‌ دار می‌تواند عدم راحتی را برای برخی از افراد ایجاد کند.

 سختی در پوشیدن و خارج کردن: در مقایسه با مایوهای بدون بند پوشش و خارج کردن بیکینی کاپ‌ دار ممکن است کمی دشوار و زمانبر باشد.

سوزش پوست و آلرژی: امکان دارد برخی افراد در مورد آلرژی و حساسیت‌های پوستی نسبت به بیکینی کاپ‌ دار مطمئن نباشند. به خصوص اگر از نوع لاتکسی آن استفاده شود، احتمال بروز خصوصی و آلرژی وجود دارد.

اهمیت هر یک از معایب فوق بسته به ترجیحات شخصی و نیازهای شخصی شما است. برای برخی افراد این معایب ضروری هستند، در حالی که برای دیگران شاید ناراحتی قابل توجهی به همراه نباشند.

خرید مایو کاپ‌ دار به چه افرادی توصیه می‌شود؟

خرید مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه به دسته‌ای از افراد توصیه می‌شود که به دنبال لباس شنا شیک و بی‌نظیر هستند که با اعتمادبه‌نفس بالایی در ساحل و یا استخر خود را نشان دهند. این مدل مایو مخصوص افراد ذیل خواهد بود:

خرید مایو کاپ دار زنانه و دخترانه سایز بزرگ و ضخیم ، دامن دار ، شلوارک دار خارجی

اهمیت و استفاده از مایو کاپ‌ دار بستگی به ترجیحات شخصی و نیازهای خاص افراد دارد، این توضیحات می‌تواند به همه افراد راهنمایی بسیاری کند.

تاریخچه مایو کاپ‌ دار

استفاده از مایو کاپ‌ دار زنانه و دخترانه به عنوان یک لباس شنا با تاریخچه قدیمی همراه است. برخی از تمثال‌های باستانی برهمن، مصر و مناطق دیگر نشان می‌دهد که زنان در طول استفاده از حمام‌های عمومی گاهی از لباس‌هایی با کاپ در قسمت سینه استفاده می‌کردند؛ اما به عنوان یک قسمت اصلی مایو کاپ‌ دار در سال‌های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ به عنوان تغییری در مد و فشن برجسته شد.

در این دوره تکه‌ های لباس شنا با طراحی‌های الگویی و کاپ در قسمت سینه محبوبیت بیشتری پیدا کردند. این طراحی‌های زیبا متناسب با سبک ورزشکاران سابق بود و به این علت برای استفاده‌کنندگان در ساحل و استخر پرطرفدار شدند. در سال‌های پس از این دوره طراحی و استفاده از مایو کاپ‌ دار ( دامن دار و دامنی سایز بزرگ ) به شکل متعالی پیشرفت کرد، لباس‌ها به شکل‌ها و طرح‌های متنوعی معرفی شدند و استایل‌های مختلفی از ساده تا فانتزی شکل گرفتند.

کلام آخر در مورد بیکینی و مایو کاپ دار زنانه و دخترانه

هدف از این مقاله آشنایی شما با بیکینی کاپ‌ دار بود و همچنین بیان ویژگی‌هایی که سبب تمایز این مدل از دیگر انواع بیکینی می‌شود. مایو کاپ‌ دار خارجی مثل فیتن گزینه خاص برای داشتن لحظاتی بی‌نظیر است که امیدوارم با توجه به نکات گفته شده خریدی کاربردی و درست داشته باشید. هدف از خرید مایو گذراندن لحظات مفرح در استخر یا ساحل برای کسب آرامش و سلامتی روحی و جسمی خواهد بود.

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.

کانال تلگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

پیج اینستاگرام مایو ، بیکینی و لباس شنا و لوازم شنا و آموزش شنا زنانه و دخترانه ساترال در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز

بیکینی مایو زنانه مدل نیم تنه کوتاه کبریتی برند شین ( shein ) سفید رنگ

440,000 تومان

بیکینی مایو زنانه دو تیکه مدل نیم تنه کوتاه برند شین ( shein ) سفید رنگ طرح کبریتی ریز با سوتین مایو کاپدار متحرک و بند قابل تنظیم و شورت بیکینی کناره باز

سایز : ایکس اسمال - اسمال - مدیوم

قد فاق شورت: 18 سانتیمتر

کد لباس : swi5534867  

مایو شنا زنانه دو تکه یقه یک طرفه رومی برند shein ( شین ) طرح راه راه سفید و سیاه

430,000 تومان
مایو زنانه دو تکه یقه یک طرفه رومی برند shein ( شین ) طرح راه راه سفید و سیاه رنگ دارای سوتین کاپ متحرک و شورت مایو فاق بلند سایزبندی: اسمال - ایکس لارجقد فاق شورت: فاق بلند ( اسمال : ۲۲.۵ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۳۲ سانتیمتر ) کد لباس : swi9017030 

ست مایو بیکینی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) بنفش رنگ

400,000 تومان

ست مایو بیکینی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) بنفش رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک و یکسره با بند رکابی قابل تنظیم و شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال

قد فاق شورت: 24 سانتیمتر

کد لباس : swi6142655 

ست لباس بیکینی مایو زنانه طرح ارتشی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

350,000 تومان

ست لباس بیکینی مایو زنانه طرح ارتشی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ با مایو سوتینی مثلث شکل با پد متحرک بندی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi9378689 

مایو زنانه دامنی زنانه کاپ دار زیر دامن مایو برند اسپیدو ( Speedo ) زرد رنگ

420,000 تومان
مایو زنانه دامنی زنانه کاپ دار بصورت شلوارک دار چسبیده زیر دامن مایو برند اسپیدو ( Speedo ) زرد رنگ 

سایز :5XL - 4XL - 3XL - 2XL - XL

کد لباس : swi7714478  مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

ست بیکینی زنانه خاص دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

430,000 تومان

ست مایو بکینی زنانه خاص دو تکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک یکسره با بند قابل تنظیم و دارای کش پهن زیر سینه و شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال

قد فاق شورت: 27 سانتیمتر

کد لباس : swi3240028  

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

390,000 تومان

لباس بیکینی شنا دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح کبریتی با بندهای دور گردن و پشت کمر گرهی

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi6605963 

مایو بیکینی شین ( shein ) دو تکه زنانه

330,000 تومان

مایو بیکینی شین ( shein ) دو تکه زنانه با سوتین مایویی مدل گرهی با پد اسفنجی متحرک چند رنگ و ست شورت بیکینی با بندهای گرهی دور کمر

سایز : لارجقد فاق شورت : ۲۴ سانتیمترکد لباس : swi2811469 

مایو زنانه فنردار ( برای خوش فرم نشان دادن سینه ها ) دو تکه برند شین ( shein ) سبز

440,000 تومان

مایو زنانه فنردار ( برای خوش فرم نشان دادن سینه ها ) دو تکه شیک برند شین ( shein ) سبز ( مغز پسته ای ) رنگ طرح کبریتی با سوتین مایو  کاپ دار متحرک دارای قزن دار با بند قابل تنظیم و بندهای تزیینی در جلو سوتین مایو با ست شورت بکینی مدل هفت

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: ( اسمال: ۲۰ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۲ سانتیمتر)

کد لباس : swi4868538  

بیکینی فنردار ( برای خوش فرم نشان دادن سینه ها ) برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ

440,000 تومان

مایو بیکینی فنردار ( برای خوش فرم نشان دادن سینه ها ) دو تکه زنانه شیک مجلسی برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ با سوتین مایو فنر دار و کاپدار متحرک دارای قزن دار با بند قابل تنظیم و بندهای تزیینی در جلو سوتین مایو با ست شورت بیکینی مدل هفت طرح کبریتی درشت

سایز : ایکس اسمال - اسمال - مدیوم - لارج

قد فاق شورت: ( ایکس اسمال: ۱۹ سانتیمتر) - ( اسمال: ۲۰ سانتیمتر) - ( مدیوم: ۲۱ سانتیمتر) - ( لارج: ۲۲ سانتیمتر)

کد لباس : swi2332690  

مایو بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) صورتی رنگ

400,000 تومان

مایو بیکینی زنانه دو تکه برند شین ( shein ) صورتی رنگ با سوتین مایو بنددار قابل تنظیم با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi5586928 

بیکینی مایو شنا طرح پوست گاوی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) مخمل کبریتی

440,000 تومان

بیکینی مایو شنا طرح پوست گاوی سفید و مشکی رنگ خیلی خاص و شیک دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) از جنس مخمل کبریتی با سوتین مایو زنجیردار طلایی خاص و کاپدار متحرک با بندهای گرهدار پشت گردن و کمر و ست شورت بیکینی کناره باز زنجیر دار با یک عدد کش مو برای هر سایز

سایز : ایکس اسمال - اسمال

قد فاق شورت: فاق بلند ( ایکس اسمال: 22 سانتیمتر) - ( اسمال: 22 سانتیمتر)

کد لباس : swi0514727  

مایو برای استخر شنا زنانه یک تیکه اسلیپ برند شین ( shein ) سبز و زرد رنگ

480,000 تومان

مایو استخر زنانه یک تیکه سرهمی برند شین ( shein ) سبز و زرد رنگ بصورت بند ضربندری در پشت و دور کمر در جلو طرح هاوایی یکسره با کاپ اسفنجی متحرک

سایز : اسمال - مدیوم - ایکس لارج

کد لباس : swi6600819  

مایو زنانه برای استخر دو تکه فانتزی برند shein ( شین ) سفید رنگ

480,000 تومان
مایو زنانه دو تکه فانتزی برند shein ( شین ) سفید رنگ با سوتین مایو نیمه پوشیده با کاپ متحرک طرح هاوایی  و شورت مایویی فاق بلند سایزبندی: اسمال - ایکس لارجقد فاق شورت: فاق بلند ( اسمال : ۲۹ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۳۲ سانتیمتر ) کد لباس : swi7073006 

ست لباس بیکنی مایو برای استخر دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) بنفش رنگ

420,000 تومان

بیکینی مایو برای استخر دو تکه زنانه برند شین ( shein ) بنفش رنگ با سوتین مایو با بند ضربدری در پشت کاپدار متحرک با مدل بندی و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال

قد فاق شورت: 22 سانتیمتر

کد لباس : swi7680433  

مایو بیکینی هاوایی زنانه دو تیکه شین ( shein ) مشکی رنگ با برگ های سبز رنگ

340,000 تومان

مایو بیکینی هاوایی زنانه دو تیکه شین ( shein ) مشکی رنگ با برگ های سبز رنگ با سوتین مایو بندی گره ای مثلث شکل با پد اسفنجی متحرک و ست شورت مایو کمر بندی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi2289935 

مایو اسلیپ زنانه فانتزی یک تکه به رنگ نارنجی و سفید

430,000 تومان

مایو اسلیپ فانتزی زنانه سرهمی رنگ نارنجی و سفید با طرح فلامینگو با کاپ اسفنجی متحرک بصورت یقه هفت باز چین دار

سایز : اسمال - ایکس لارج

دور کمر مایو : ( اسمال : ۶۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۷۰ سانتیمتر )

دور باسن مایو : ( اسمال : ۷۰ سانتیمتر ) - ( ایکس لارج : ۸۰ سانتیمتر )

کد لباس : swi4385543  

مایو پادار بلند زنانه برای استخر و کاپ دار اسفنجی اسپیدو ( Speedo )

440,000 تومان
مایو پادار بلند زنانه برای استخر کاپ دار اسفنجی بدون آستین اسپیدو ( Speedo ) فانتزی طرح پر 

سایز : 5XL - 4XL - 3XL - 2XL - XL - L

کد لباس : swi9831728 مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

مایو اسلیپ زنانه برند شین ( shein ) سفید رنگ

540,000 تومان

مایو اسلیپ زنانه سرهمی برند شین ( shein ) سفید رنگ با طرح خال خال زرد رنگ با بند های روی شانه قابل تنظیم

سایز : لارج

کد لباس : swi9325922  

مایو نیمه پوشیده اسلامی زنانه دامن دار اسپیدو ( Speedo ) کاپ دار مشکی

650,000 تومان
مایو نیمه پوشیده اسلامی زنانه دامن دار دارای کاپ متحرک مشکی رنگ بصورت استین و شلوارک کوتاه چسبیده تا زیر زانو برند اسپیدو ( Speedo ) و زیپ دار در جلو مایو 

سایز :  لارج و ایکس لارج  -- دو ایکس لارج و سه ایکس لارج

{ قواره سایز های L و XL و همچنین 2XL و 3XL یکسان می باشند }

کد لباس : swi4086320 مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

بیکینی مایو دکلته نیم تنه کوتاه فانتزی دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) چند رنگ

410,000 تومان

بیکینی مایو دکلته نیم تنه کوتاه فانتزی دو تیکه زنانه جلو باز برند شین ( shein ) چند رنگ طرح هاوایی مدل چین دار با سوتین مایو کاپدار متحرک با بند قابل تنظیم دور سینه و ست شورت بیکینی کناره باز گره دار

سایز : اسمال

قد فاق شورت: 21 سانتیمتر

کد لباس : swi4750672 

بیکینی کبریتی ساده و شیک قزن دار برند شین ( shein ) آبی رنگ

430,000 تومان

مایو بیکینی شنا دو تکه کبریتی زنانه برند شین ( shein ) آبی رنگ شیک از جنس کبریتی ریز با سوتین مایو قزن دار و کاپدار متحرک با بند رکابی و ست شورت بیکینی کناره باز

سایز : اسمال - لارج - ایکس لارج

قد فاق شورت: فاق بلند ( اسمال: 24.5 سانتیمتر)  - ( لارج: 26.5 سانتیمتر) - ( ایکس لارج: 27.5 سانتیمتر)

کد لباس : swi7842943  

لباس مایو بیکینی نیمه پوشیده آستین دار دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح ابر و بادی

490,000 تومان

لباس مایو بیکینی نیمه پوشیده آستین دار دو تیکه زنانه برند شین ( shein ) طرح ابر و بادی چند رنگ با مایو کاپدار متحرک آستین دار توری یقه هفت مدل چپ و راست گرهدار دور کمر و ست شورت بیکینی کناره باز گرهدار

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: اسمال:(    سانتیمتر)      لارج:(    سانتیمتر)

کد لباس : swi5006660 

ست مایو بیکینی مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein )

400,000 تومان

ست مایو بیکینی مشکی زنانه دو تیکه مارک شین ( shein ) با سوتین مایو کاپ دار اسفنجی دور چین دار با بندهای نازک قابل تنظیم

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۱ سانتیمتر

کد لباس : swi6133867  

مایو زنانه لاکچری و مجلسی با کمر نگین دار برند شین ( shein ) صورتی رنگ

620,000 تومان

مایو اسلیپ زنانه مجلسی با کمر نگین دار شیک لاکچری برند شین ( shein ) صورتی رنگ با کاپ اسفنجی ضخیم با طرح کبریتی

سایز : اسمال

دور کمر : ۶۲ سانتیمتر

کد لباس : swi4312980  

بیکینی مایو فنردار زنانه خاص دو تیکه برند شین ( shein ) چند رنگ

430,000 تومان

بیکینی مایو فنردار زنانه خاص دو تیکه برند شین ( shein ) چند رنگ طرح ابر و باد با سوتین مایو فنردار و قزن دار با بندهای قابل تنظیم و ست شورت بی کینی مدل بند در پهلو

سایز : اسمال

قد فاق شورت : ۲۲ سانتیمتر

کد لباس : swi3617835 

مایو بیکینی کارتونی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ

320,000 تومان

مایو بیکینی کارتونی زنانه دو تیکه برند شین ( shein ) مشکی رنگ با طرح قارچ بصورت بند دار دور گردن و پشت کمر

سایز : مدیوم

قد فاق شورت : ۲۲.۵ سانتیمترکد لباس : swi7401777 

لباس بیکینی زنانه مدل پلیسه ای شیک دو تیکه برند شین ( shein ) قهوه ای رنگ

420,000 تومان

ست مایو بیکینی زنانه مدل پلیسه ای شیک دو تیکه زنانه شین ( shein ) قهوه ای رنگ با سوتین مایو کاپدار متحرک با بند قابل تنظیم و نوار پهن یکسره و شورت بیکینی کناره باز دارای نوار پهن دور کمر

سایز : اسمال - لارج

قد فاق شورت: فاق بلند ( اسمال: ۲۸ سانتیمتر) - ( لارج : ۳۱ سانتیمتر)

کد لباس : swi6970872  

مایو پادار کوتاه زنانه بدون آستین مارک لایف ( Life ) ضد کلر  آبی رنگ

490,000 تومان
مایو پادار کوتاه زنانه بدون آستین مارک لایف ( Life ) ضد کلر  دارای کاپ اسفنجی جنس استرچ 

سایز :  ۳۸ - ۴۰ - ۴۲ - ۴۴ - ۴۶

کد لباس : swi6438793  مشاهده کلاه شناهای همجنس با این مایو >>

مایو زنانه با طرح پوست ماری برند shein ( شین ) قرمز و زرد رنگ

440,000 تومان
مایو زنانه با طرح پوست ماری سوتین مایو برند shein ( شین ) با سوتین کاپدار متحرک و قزن دار قرمز رنگ طرح پوست ماری  و شورت مایو مدل هفت زرد رنگ ساده سایزبندی: مدیومقد فاق شورت: ۲۱ سانتیمتر کد لباس : swi9017030 

مایو کاپدار ضخیم دو تکه زنانه شیک زنانه برند شین ( shein ) نارنجی رنگ

480,000 تومان

بیکینی مایو شنا کاپ دار ضخیم دو تکه زنانه برند شین ( shein ) نارنجی رنگ با مایو سوتین کاپدار ضخیم و قزن دار با بند گرهدار در گردنی و ست شورت بیکینی فاق بلند

سایز : مدیوم

قد فاق شورت: ۲۹ سانتیمتر (فاق بلند)

کد لباس : swi6196561  

لباس شنا بیکنی زنانه دو تیکه شین ( shein ) طرح گلدار آبی رنگ

330,000 تومان

لباس شنا بیکنی زنانه دو تیکه شین ( shein ) طرح گلدار آبی رنگ با سوتین بیکینی پد دار اسفنجی متحرک مثلثی شکل با ست شورت مایویی بنددار گرهی

سایز : لارج

قد فاق شورت : ۲۳ سانتیمترکد لباس : swi1529411