شلوار مجلسی

 

انتخاب شلوار مجلسی زنانه و دخترانه کوتاه یا بلند مشکی می تواند برای بسیاری از افراد مناسب و زیبا باشد. این لباس می تواند از جنس های مختلفی چون کتان و یا جین باشد و انواع مدل های شلوار را می توان با هر استایلی هماهنگ کرد که زیبا دیده می شود. در انتخاب این لباس باید به این موارد توجه داشت که سایز این لباس باید کاملا اندازه بدن باشد و رنگ آن نیز هماهنگ با بالاتنه بوده و همچنین  به رنگ پوست افراد متناسب باشد تا زیبا دیده شود.

شلوار نوعی پوشاک برای پایین تنه می باشد که هم مردان و هم زنان از آن استفاده های زیادی می کنند و در مدل های مختلفی می باشد و هم می تواند به صورت ساده و اسپرت باشد و هم می تواند به صورت مجلسی باشد. این لباس در جنس های متنوعی موجود می باشد که با توجه به سلیقه افراد انتخاب می شود.

ساتِرال

لباس های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

مانتو جلو باز بلند زنانه – قرمز – do87425

90,000 تومان
مانتو بلند جلو باز زنانه قرمز رنگ با جنس کرپ - قد زیر زانو - فرم آزاد - قزن دار

لباس خواب زنانه – زرد – mc79640

170,000 تومان
لباس خواب زنانه زرد رنگ با جنس ساتن - یقه بندی - بدون آستین

مایو زنانه دو تیکه زنانه – سرمه ای و سبز – tm96302

220,000 تومان
مایو زنانه دو تیکه سرمه ای و سبز رنگ با جنس پلی استر - یقه بندی

هودی دخترانه – کرمی رنگ – bd98375

130,000 تومان
هودی زنانه کرمی رنگ با جنس پلی استر - کلاه دار - آستین بلند - کشی

شلوار لی زنانه – سرمه ای – td73056

210,000 تومان
شلوار زنانه لی سرمه ای رنگ با جنس جین - فاق متوسط - قد تا مچ

لباس مجلسی زنانه – مشکی – ke82372

159,000 تومان
لباس مجلسی زنانه مشکی رنگ با جنس کتان - یقه بندی - بدون آستین

بلوز زنانه مجلسی – صورتی – vd072353

110,000 تومان
بلوز زنانه مجلسی صورتی رنگ با جنس پلی استر - یقه هفت - آستین کوتاه

دامن زنانه فانتزی – آبی و سفید – bd87502

79,000 تومان
دامن زنانه فانتزی آبی و سفید با جنس پلی استر - قد کوتاه - کمر بالا

سوتین زنانه مجلسی – آبی رنگ – bf87013

80,000 تومان
سوتین زنانه مجلسی آبی رنگ با جنس پلی استر - یک تکه - کشی

تیشرت زنانه شیک کشی – چند رنگ – wj98292

90,000 تومان
تیشرت زنانه شیک کشی چند رنگ با جنس پلی استر - یقه هفت - آستین کوتاه

پیراهن مجلسی زنانه ـ آبی – wo98324

220,000 تومان
پیراهن مجلسی زنانه آبی رنگ با جنس پلی استر  - یقه چهار گوش - بدون آستین - کشی

بادی مجلسی زنانه – مشکی – gd98402

160,000 تومان
بادی مجلسی زنانه مشکی رنگ با جنس پلی استر - یقه یک طرفه - بدون آستین

شلوارک زنانه جین – آبی – ej92352

85,000 تومان
شلوارک زنانه جین آبی رنگ با جنس لی - زیپ دار - فاق متوسط

تاپ زنانه کوتاه بالا ناف – مشکی – fu72369

80,000 تومان
تاپ زنانه کوتاه بالا ناف مشکی رنگ - یقه یک طرفه - بدون آستین

مانتو ساده بلند زنانه – آبی – jm37392

160,000 تومان
مانتو ساده بلند زنانه آبی رنگ با جنس نخی و پلی استر - قد زیر زانو - فرم آزاد

این لباس دارای مدل های متنوعی می باشد که یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین مدل آن، راسته می باشد که همه افراد یکی از این مدل را حتما در سبد لباس خود خواهند داشت. این مدل را می توان برای موقعیت و مکان های زیادی مورد استفاده قرار داد که هم می تواند رسمی باشد و هم به صورت نیمه رسمی. این مدل را می توان با انواع کت ها ست کرد که معمولا از پارچه های گران قیمت تهیه می شود و در تن همه افراد زیبا و شیک دیده می شود. البته در برخی موارد می توان این مدل را بدون کت مجلسی نیز مورد استفاده قرار داد که در این صورت نیز می توان با انواع شومیز و یا بلوز های مناسب ست کرد که زیبا دیده می شود.

شلوار مجلسی

شلوار مجلسی دخترانه

 

این لباس در مدل های شیک و جذاب به صورت مجلسی و اسپرت می باشد که می تواند زنان و دختران جوان را شیک پوش و خوش استایل جلوه دهد. در انتخاب این لباس باید به فرم بدن و سایز اندام توجه داشت تا لباس در تن همه افراد زیبا و شیک دیده شود. انواع مدل های این لباس می تواند به صورت پارچه ای، کتان، نخی، کرپ و جین باشد که در طرح های مجلسی، اسپرت، گشاد، راسته و اسلش می باشد.

در انتخاب لباس، علاوه بر زیبایی ظاهری باید به جنس و کیفیت لباس اهمیت داد. شلوار مجلسی دخترانه کوتاه گشاد یا بلند چسبان طوسی یا مشکی می تواند انتخاب بسیاری از افراد باشد. در این مدل که برای افراد کوتاه و لاغر طراحی شده، این لباس به صورت کوتاه بوده و مدل آن گشاد می باشد که در قسمت جلو دارای دو پیلی در طرفین لباس می باشد و کمر بند لباس هم از خود شلوار می باشد که می توان آن را در هنگام بستن به صورت پاپیون گره زد  که در تن زیبا دیده می شود و با شومیز مجلسی سفید تک رنگ ست زیبایی می باشد که با صندل های رنگ روشن می توان ست آن را تکمیل تر کرد و در تمام مجالس شیک بود.

شلوار مجلسی دخترانه

شلوار مجلسی زنانه

 

یکی دیگر از مدل های زیبا برای این لباس مدل دمپا گشاد می باشد که این مدل می تواند در تن بسیاری از افراد زیبا دیده شود. در این مدل از پیلی برای قسمت جلو استفاده شده که مدل پیلی دار در زمان گذشته مد بود که امروزه نیز در دنیای مد این مدل خواهان زیادی داشته و در بورس می باشد و با کفش پاشنه بلند بسیار زیبا دیده می شود.

شلوار مجلسی زنانه سایز بزرگ بلند یا کوتاه گشاد شیک طوسی می تواند در تن بسیاری از افراد زیبا دیده شود. در این مدل که برای سایز بزرگ طراحی شده می توان از ست هم رنگ بلوز مجلسی و شلوار برای لباس مجلسی انتخاب کرد که هم زیبا دیده می شود و هم سبب می شود که این افراد باریک تر به نظر آیند. شلوار این مدل راسته بوده که به صورت بلند بوده و با بلوز آزاد و آستین کوتاه ست شیکی می باشد و زیبا دیده می شود.

این لباس را می تون با انواع بلوزها و یا شومیزها ست کرد که ترکیب آن ها با یکدیگر ست زیبایی می باشد که می توان در انواع مجالس و مهمانی ها از آن استفاده کرد. برای افرادی که دارای سایز بزرگ هستند می توان از شلوار رنگی راسته گشاد استفاده کرد که به صورت کوتاه می باشد و در این شلوار زنانه در قسمت پهلوها دارای دکمه فشاری می باشد که به صورت مدل زیبا دیده می شود  و به صورت فاق بلند می باشد که با بلوز سفید رنگ ترکیب زیبایی می باشد که با صندل های پاشنه بلند زیبا دیده می شود.

شلوار مجلسی زنانه

شلوار مجلسی جدید

 

شلوار مجلسی جدید دخترانه مشکی و یا زنانه طوسی گشاد یا تنگ را می توان برای ست انواع شومیز و تاپ مجلسی انتخاب کرد که بسیار شیک دیده می شود. در این مدل شلوار به صورت راسته دمپا گشاد می باشد که به صورت فاق بلند بوده که شومیز در زیر کمر نگه داشته و به صورت بلند می باشد که شومیز این ست به صورت آزاد می باشد که در مدل یقه کراواتی بوده و آستین های بلند گشاد داشته که در قسمت سرشانه و سرآستین ها دارای چین می باشد و چون شلوار دارای رنگ تیره بوده برای شومیز از رنگ روشن استفاده می شود تا زیبا دیده شود.

برای شناخت مدل های مختلف شلوار مجلسی زنانه و دخترانه شیک جدید می توان چند نمونه از آن ها را بیان کرد:

۱- دمپا گشاد

۲- راسته

۳- تنگ و چسبان

۴- شلوار مجلسی کوتاه یا بلند

۵- زنانه

۶- دخترانه

۷- کتان

۸- جین

۹- کشی

۱۰- کار شده

می توان در انواع مجالس و مهمانی ها از کت و شلوار استفاده کرد که در این مدل این دو لباس هم رنگ انتخاب می شود و می توان برای راحت بودن در مجالس مختلط از آن استفاده کرد. در این مدل این لباس در رنگ ارغوانی می باشد که شلوار آن به صورت راسته تنگ بوده که بلند می باشد و دارای کت یقه گلابی است که برای پوشیده بودن از زیر، تاپ مشکی پوشیده می شود و دارای آستین های بلندی بوده که برای مجلسی تر کردن لباس می توان از مدل های زیبای انواع کار با سنگ و یا جواهر دوزی و غیره استفاده کرد که بسیار شیک دیده می شود.

شلوار مجلسی جدید

شلوار مجلسی گشاد

 

انتخاب لباس مناسب برای مجالس می تواند سبب شیک پوشی افراد شده و همه افراد را خوش استایل جلوه دهد و شیک بود. شلوار مجلسی گشاد دخترانه کوتاه یا زنانه بلند جدید را می توان برای بسیاری از افراد انتخاب کرد. در این مدل شلوار در رنگ آبی کاربنی می باشد که در مدل دمپا گشاد بوده و به صورت بلند است که در قسمت جلو از قسمت زانو تا پایین دارای چاک می باشد که در هنگام قدم برداشتن باز می شود و شیک دیده می شود. این لباس را می توان با انواع بلوز یا شومیزهای مشکی رنگ ست کرد که شیک می باشد.

برای زیبایی و شیک دیده شدن زنان و دختران جوان می توان شلوار مجلسی گشاد بلند دخترانه یا کوتاه زنانه سایز بزرگ مشکی یا طوسی را انتخاب کرد که هم مجلسی می باشد و هم زیبا دیده می شود.  در این مدل که برای افراد لاغر و کسانی که دارای جثه ریزی هستند، طراحی شده مدل شلوار به صورت راسته گشاد می باشد که دارای فاق بلند می باشد که برای این مدل شلوارها می توان بالاتنه را طوری انتخاب کد که در قسمت کمر در زیر کمر شلوار نگه داشته می شود که در این مدل نیز با توجه به پایین تنه برای بالاتنه تاپ انتخاب شده که در مدل آستین حلقه ای بوده و در مدل یقه هفت می باشد و برای زیبایی بیشتر می توان از کمربندهای زیبا استفاده کرد که سبب جلب توجه بیشتر می باشد و چون شلوار به صورت بلند می باشد می توان از مانتو زنانه کوتاه و صندل های زیبا استفاده کرد.

شلوار مجلسی گشاد

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.