مانتو مجلسی

 

انتخاب مانتو مجلسی زنانه و دخترانه شیک می تواند برای بسیاری از افراد زیبا باشد. در انتخاب این لباس باید به رنگ پوست دقت کرد تا لباس متناسب و برازنده دیده شود، همچنین باید به جنس لباس توجه داشت تا از جنس عالی و با کیفیت تهیه شود تا افراد در هنگام پوشیدن آن احساس راحتی داشته باشند. این لباس می تواند در انواع تابستانی و زمستانی باشد که از جنس های نازک و ضخیم تولید شده و زیبا دیده می شود.

این لباس می تواند از لباس های مهم و اساسی برای بانوان باشد که در مدل های زیبا و با انواع پارچه های مختلف تهیه می شود که با توجه به سلیقه افراد و نوع استفاده از آن، انتخاب می شود و باید در هنگام به فرم بدن و قد توجه داشت تا لباس انتخاب شده در تن همه افراد زیبا و شیک دیده شود و جذاب باشد.

ساتِرال

لباس های جدید

لباس‌های مورد نیاز خود را انتخاب و از خرید خود لذت ببرید.

مانتو جلو باز بلند زنانه – قرمز – do87425

90,000 تومان
مانتو بلند جلو باز زنانه قرمز رنگ با جنس کرپ - قد زیر زانو - فرم آزاد - قزن دار

لباس خواب زنانه – زرد – mc79640

170,000 تومان
لباس خواب زنانه زرد رنگ با جنس ساتن - یقه بندی - بدون آستین

مایو زنانه دو تیکه زنانه – سرمه ای و سبز – tm96302

220,000 تومان
مایو زنانه دو تیکه سرمه ای و سبز رنگ با جنس پلی استر - یقه بندی

هودی دخترانه – کرمی رنگ – bd98375

130,000 تومان
هودی زنانه کرمی رنگ با جنس پلی استر - کلاه دار - آستین بلند - کشی

شلوار لی زنانه – سرمه ای – td73056

210,000 تومان
شلوار زنانه لی سرمه ای رنگ با جنس جین - فاق متوسط - قد تا مچ

لباس مجلسی زنانه – مشکی – ke82372

159,000 تومان
لباس مجلسی زنانه مشکی رنگ با جنس کتان - یقه بندی - بدون آستین

بلوز زنانه مجلسی – صورتی – vd072353

110,000 تومان
بلوز زنانه مجلسی صورتی رنگ با جنس پلی استر - یقه هفت - آستین کوتاه

دامن زنانه فانتزی – آبی و سفید – bd87502

79,000 تومان
دامن زنانه فانتزی آبی و سفید با جنس پلی استر - قد کوتاه - کمر بالا

سوتین زنانه مجلسی – آبی رنگ – bf87013

80,000 تومان
سوتین زنانه مجلسی آبی رنگ با جنس پلی استر - یک تکه - کشی

تیشرت زنانه شیک کشی – چند رنگ – wj98292

90,000 تومان
تیشرت زنانه شیک کشی چند رنگ با جنس پلی استر - یقه هفت - آستین کوتاه

پیراهن مجلسی زنانه ـ آبی – wo98324

220,000 تومان
پیراهن مجلسی زنانه آبی رنگ با جنس پلی استر  - یقه چهار گوش - بدون آستین - کشی

بادی مجلسی زنانه – مشکی – gd98402

160,000 تومان
بادی مجلسی زنانه مشکی رنگ با جنس پلی استر - یقه یک طرفه - بدون آستین

شلوارک زنانه جین – آبی – ej92352

85,000 تومان
شلوارک زنانه جین آبی رنگ با جنس لی - زیپ دار - فاق متوسط

تاپ زنانه کوتاه بالا ناف – مشکی – fu72369

80,000 تومان
تاپ زنانه کوتاه بالا ناف مشکی رنگ - یقه یک طرفه - بدون آستین

مانتو ساده بلند زنانه – آبی – jm37392

160,000 تومان
مانتو ساده بلند زنانه آبی رنگ با جنس نخی و پلی استر - قد زیر زانو - فرم آزاد

توجه داشتن به جنس این لباس می تواند از نکات اساسی در خرید آن باشد. برخی از جنس های این لباس در هنگام شست و شو آب می رود و یا برخی بعد از شست و شو نیاز به اتو دارد که باید این نکات را دانست. مانتو زنانه کتان دارای جنس های مقاومی هستند که درخشندگی بالایی داشته و برای فصل پاییز و زمستان می تواند گزینه مناسبی باشد. برای فصل تابستان نیز می توان از مانتوهای پنبه استفاده کرد که سبب می شود که فرد احساس خنکی کرده و باعث عبور راحت هوا شده و تعرق در بدن کم می شود، همچنین این جنس به راحتی قابل شست و شو می باشد و به همین علت از جنس های محبوب و پرطرفدار می باشد و زیبا هم دیده می شود.

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی بلند

 

می توان بر اساس موقعیت های مورد استفاده انواع مختلف این لباس را انتخاب کرد که سبب ایجاد استایل زیبا و شیکی برای همه بانوان باشد و در تن همه افراد زیبا دیده شود. هنگام دعوت برای یک مهمانی رسمی  و شیک می توان از لباس مجلسی زنانه استفاده کرد که همراه با این لباس ها می توان از مانتو های شیک و مجلسی به کار برد که این لباس دارای ظاهری شیک و لاکچری بوده و زیبا دیده می شود.

در هنگام انتخاب لباس یکی از اساسی ترین اصول توجه به جنس و کیفیت لباس می باشد. مانتو مجلسی بلند زنانه گیپور و دخترانه حریر جدید می تواند در مدل های زیبا و شیک باشد. در این مدل می توان از حریر مشکی استفاده کرد که به صورت آزاد و بلند بوده و در مدل کلوش می باشد و جلو باز است که می توان با بستن کمر از خود جنس لباس آن را به صورت جلو بسته پوشید. یقه این لباس به صورت ساده می باشد و دارای آستین های کلوش از گیپور است که سبب می شود که مانتو به صورت مجلسی مورد استفاده قرار گیرد که همراه با شال زنانه مشکی مجلسی ست زیبا و شیکی می باشد و جذاب دیده می شود.

مانتو مجلسی بلند

مانتو مجلسی شیک

 

در هنگام خرید مانتو مجلسی باید به جنس و رنگ آن دقت لازم را داشت تا لباس زیبایی را انتخاب کرد. جنس این لباس با توجه به فصل و رنگ آن نیز با توجه به رنگ پوست و نوع موقعیت مکانی مورد استفاده انتخاب می شود، البته می توان به نکاتی دیگری نیز مانند قد افراد و همچنین فرم بدن توجه داشت تا لباس برازنده و زیبایی برای همه افراد باشد.

مانتو مجلسی شیک کوتاه دخترانه یا بلند زنانه ساده می تواند در مدل های زیبا و جذاب برای بسیاری از شیک پوشان باشد. در این مدل جنس لباس از کرپ ساده در رنگ کرمی می باشد که به صورت جلو باز و آزاد بوده و قد آن نیز تا زیر زانو می باشد که دارای یقه گرد بوده و آستین های کلوشی داشته که تا بالای آرنج به صورت ساده و از کرپ بوده و از این برش تا مچ دست از پارچه سوزن دوزی می باشد که در مدل کلوش می باشد و همراه با یک تاپ مجلسی تیره بسیار زیبا دیده می شود.

بسیاری از افراد برای لباس های مجلسی خود از رنگ های مشکی استفاده می کنند که این رنگ بسیار شیک و جذاب دیده می شود. در این مدل از حریر مشکی برای لباس استفاده شده که به صورت آزاد و جلو باز می باشد. در این مدل یقه لباس به صورت یقه گرد می باشد و تا کمر به صورت ساده بوده و از کمر تا زیر باسن به صورت پلیسه درشت می باشد که این پلیسه ها به صورت سه طبقه بوده و تا مچ پا ادامه دارد و در آستین نیز تا آرنج به صورت ساده بوده و از آرنج تا مچ دست  به صورت کلوش دو طبقه می باشد.

مانتو مجلسی شیک

مانتو مجلسی دخترانه

 

مانتو مجلسی دخترانه کوتاه شیک و بلند ساده یا گیپور می تواند در مدل های جذاب و شیکی باشد. در این مدل از رنگ های روشن برای دختران جوان استفاده می شود که در رنگ آبی روشن می باشد  و به صورت راسته جلو باز بوده و مدل یقه در این لباس به صورت یقه آمریکایی بدون پایه می باشد و به صورت بلند است. آستین های این لباس به صورت گشاد می باشد که در قسمت بالای مچ کش دوخته شده و سبب شده است که قسمت پایین آستین به صورت کلوش دیده شود. این لباس را می توان با رنگ های سفید ست کرد.

برای شناخت مدل های مختلف مانتو مجلسی دخترانه شیک و جدید می توان چند نمونه از آن ها را در زیر بیان کرد:

۱- مدل کوتاه

۲- مدل گیپور

۳- مدل تابستانی

۴- مانتو مجلسی  بلند

۵- مدل آستین پفی

۶- مدل حریر

۷- مدل جلو باز

۸- مدل پیلی دار

۹- دخترانه

۱۰- زنانه

می توان از پارچه های ژاکارد برای مدل های مجلسی این لباس استفاده کرد که بسیار شیک دیده می شود و مد روز می باشد. در این مدل لباس به صورت آزاد و جلو باز و بلند تا مچ پا می باشد. در این لباس برای قسمت جلوی لباس دورتا دور از نوار اریب استفاده شده که سبب می شود که لباس به صورت تمیز و زیبا دیده شود. آستین های لباس تا آرنج به صورت ساده بوده و از آرنج تا مچ دست به صورت کلوش می باشد. این لباس را می توان با شلوار مجلسی تنگ لوله تفنگی پوشید که همراه با شال دخترانه تک رنگ بسیار زیبا دیده می شود.

مانتو مجلسی دخترانه

مانتو مجلسی زنانه

 

این لباس دارای مدل های متنوعی می باشد که در هر دوره یک یا چند مدل آن بسیار محبوب بوده و در بورس مد می باشد. مانتو مجلسی زنانه بلند شیک مجلسی و ساده کوتاه می تواند از مدل های زیبا و جذاب باشد. در این مدل که به رنگ مشکی می باشد، یقه لباس به صورت گرد بوده و تا کمر ساده می باشد و از کمر تا پایین لباس به صورت کلوش می باشد که چون از حریر استفاده شده دارای حالت افتادگی داشته و زیبا دیده می شود. این لباس به صورت جلو باز بوده و آستین های آن تا آرنج ساده بوده و مابین آرنچ و مچ دست از ارگانزا استفاده شده است.

می توان برای زیباتر و شیک دیده شدن زنان و دختران جوان از مانتو مجلسی شیک دخترانه و زنانه جدید ساده و گیپور استفاده کرد که این مدل بسیار شیک بوده و همه افراد با پوشیدن این لباس دارای ظاهری خاص و جذاب می باشند که سبب خوش استایلی در افراد می شود. در این مدل برش قسمت جلوی لباس همراه با یقه از ساتن می باشد که دارای یقه آرشال بوده و در قسمت زیر سینه با یک سگک مدل دار بسته می شود. بقیه لباس و آستین ها از جنس کرپ ساده مشکی می باشد که برای قسمت پایین لباس و آستین از یک تکه گیپور استفاده شده است. این لباس بسیار شیک بوده و با شلوار تنگ لوله تفنگی زیبا ست زیبایی می باشد که همراه با جوراب زنانه نازک و کفش مجلسی پاشنه بلند و روسری مجلسی ست مجلسی جذابی می باشد و می تواند انتخاب بسیاری از بانوان جوان برای مهمانی ها و مجالس رسمی باشد و زیبا دیده شود.

مانتو مجلسی زنانه

شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید

از محصولات جدید، تخفیفات ویژه و تازه‌های ساتِرال باخبر شوید.